Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Uncategorized

З нагоди відзначення 496-тої річниці надання місту Чорткову Магдебурзького права нагороджено учнів шкіл міста,переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

Адміністрація гімназії висловлює щиру вдячність учням, батькам та вчителям за титанічну працю, яку вкладено для здобуття таких високих результатів. 1. Федорейко Соломія Олександрівна, диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському етапі, диплом І ступеня, обласний етап, англійська мова, вчитель Жук С.Д., диплом ІІІ ступеня, німецька мова, вчитель Коваль Н.З. 2. Гальтюк Микола Ігорович, диплом ІІІ ступеня, астрономія, [...]

Випускники – 2008 року у стінах рідної гімназіі. Вітаємо!

Випуск гімназії 2008 року Минуло цілих 10 років з часу,як більшість з нас покинули стіни “Рідної школи”. В кожного свій життєвий шлях, проте опинившись знову в стінах школи, всі ненадовго стали школярами. Зустрілися з нашими “Класними мамами”: Оголь Галиною Ярославівною та Драгомирецькою (Бойко) Іриною Ярославівною, з дорогою для нас Наталією Василівною Горячою. Пригадали шкільні роки(на фото [...]

Dim myloserdia

Дякуємо випускникам Чортківської гімназії ім. МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА та вчителю німецької мови ФАЙНИЦЬКІЙ ТЕТЯНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ за солодкі подарунки для наших діток.

Учасники святкового концерту до Дня молоді

Наші дівчата-вокалісти Вероніка Скарлош та Ангеліна Грицей на міському святкуванні Дня молоді. Гімназія_вокальна

Гімназійне свято випускного балу відбулося у родинному колі.

В добру путь, дорогі випускники – 2018! Адміністрація гімназії щиро вітає усіх випускників зі святом та чотирьох медалістів, які вибороли за результатами ЗНО золото – Філяк Світлана, Шумка Христина, срібло – Данчук Віктор, Лебідь Софія. З Богом, любі діти! Випускний бал 2018 Щиро і від душі Випускний 2018  

Ось і ще один чудовий випуск п’ятикласників

Учні 9-го класу завершили своє навчання і отримали свідоцтва про неповну середню освіту. Адміністрація гімназії висловлює щиру вдячність кожному учневі за кожен прожитий разом день впродовж цих дев’яти років і бажає здійснення найзаповітніших мрій. Чекаємо у новому навчальному році усіх бажаючих навчатися у старшій школі. Веселих канікул!

Велопробіг ”Прапор Чортківської офензиви”

В рамках відзначення 99 річниці Чортківської офензиви УГА проводить велопробіг місцями боїв Галицької Армії в червні 1919 року під назвою ”Прапор Чортківської офензиви”. 8 червня 2018 року  учні та вчителі гімназії мали честь приймати естафету від учнів та вчителів Ягільниці, котрі й розпочали велопробіг. В даний час прапор знаходиться в Чортківській гімназії. 13 червня 2018 [...]

Закриття літньої мовної школи

Останній день літньої мовної школи пройшов, як завжди, весело та насичено. Після традиційної ранкової зарядки учні переглянули мультфільм англійською мовою. Потім найцікавіше – водяна битва. Радість та веселий сміх наповнювали подвір’я нашої гімназії. Позитивні емоції та прекрасний настрій гімназисти понесли у літні канікули.

7 червня учні 2-А та 2-Б гімназійних класів разом з класними керівниками здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію за маршрутом “Кам’янець-Подільський – Бакота”

Спочатку діти відвідали туристичне місто, де оглянули історичний заповідник “Кам’янець” та пам’ятки архітектури даного міста. Наступною зупинкою була Бакота – затоплена українська “Атлантида”. Учні милувалися надзвичайними краєвидами та мали змогу відвідати скельний монастир 12 ст. Втомлені та сповнені позитивних вражень гімназисти повернулися додому.

День 8 – День Походів

За версією дітей – найцікавіший день. Ми ходили на природу, ле грали різні спортивні та інтелектуальні ігри. Було дуже весело та цікаво.