Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Uncategorized

Важливо знати

16 вересня учні гімназії разом з вчителями Захисту Вітчизни взяли участь у заході на площі Героїв Євромайдану, присвяченому Всесвітньому дню надання першої медичної допомоги. Учнів вчили правильно надавати першу медичну допомогу організатори заходу. Спасибі за науку представникам Червоного Хреста та сімейним лікарям.

Олімпійські лелеченята не підвели

У МДЦ «Артек» з 09-14 вересня проходили змагання всеукраїнського проєкту НОК України серед дітей «Олімпійське лелеченя» у номінаціях презентація, вікторина, волейбол та естафета. Тернопільську область представляла команда Чортківської гімназіі “Олімпійська банда”, яка виборола друге місце у номінації “Олімпійська естафета” серед 25 команд України ( тренер Плекан І. Д.). Комбінована естафета включала 12 етапів (відповідно до [...]

Ярмарка- хобі

14 вересня учні гімназії взяли участь у ярмарці-хобі, організованою молодіжною організацією “FLOW”. Спасибі організаторам, а це наші старшокласники, які разом з майстринями та майстрами міста Чорткова провели чудові майстер-класи для молоді. Чекаємо на нові зустрічі.

Квест “Ми – пішоходи!”

Впродовж тижня учні 1-3 гімназійних класів мали можливість пройти квест “Ми – пішоходи!”, який тривав у рамках місяця безпеки руху на дорозі.

Зустріч учнів з працівниками Чортківського відділення поліці

У рамках місяця безпеки на дорозі у Чортківській гімназії відбулась зустріч учнів 3-А початкового класу з працівниками Чортківського відділення поліції. Щира вдячність Лілія Слюсаренко за допомугу! Будемо щиро раді новим зустрічам!

Місяць безпеки руху на дорозі

Традиційно перший місяць навчання у навчальних закладах присвячений темі безпеки руху на дорозі, адже саме з початком навчального року активізуються учні як активні учасники дорожнього руху. У рамках місяця безпеки учні гімназії взяли участь у цікавій акції “Крейдою про дорожній рух” (малюнок на асфальті).

Зустріч-презентація збірки поезій Ліни Єник

У рамках тижня Незалежності у Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича відбулась зустріч-презентація збірки поезій Ліни Єник “Спадок ціною в життя” (Єник Ліна). Ліна Єник – Чортківська поетка, яка цьогоріч опублікувала першу свою збірку. Провідною темою стали події в Україні 2014-2015 років, адже саме осінь 2014 року та зима 2015 року увійшли у новітню історію нашої держави [...]

Боже зерно для гімназійних дітей

Свято Першого дзвоника учнів початкової школи та учнів гімназії їм.о. Маркіяна Шашкевича в. м. Чорткові має традиційно добрий молитовний початок. Молебень до Богородиці діти молилися разом з батьками та своїми вчителями на подвір‘ї монастиря Сестер Пресвятої Родини та в Соборі Верховних апп Петра і Павла 2 вересня 2019 р.Б. Духовний задум щороку втілює в життя [...]

Перший дзвінок 2019-2020 н.р.

Серпнева педагогічна конференція

З новими викликами у новий навчальний рік. Серпнева педагогічна конференція. Вдалого початку!