Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Uncategorized

Подорож до міста Лева

Гімназисти продовжують подорожувати і відкривати для себе таку різну Україну. Цього разу маршрут проляг до старовинного міста Львова – культурної столиці України. Спільно з класним керівником Герасимов Х.В. гімназисти 2(6)-А класу відкривали для себе історичну частину міста Лева. Нехай мандри зовуть і надалі наших найкращих учнів!

День української писемності та мови

День української писемності та мови у Чортківській гімназії був насичений подіями на різних локаціях. Опісля другого уроку традиційно гімназійна родина зустрілась біля образу Богоматері, де, спільно помолившись, розпочали день з “9-ти влучних висловів про мову”. Підготували учні учнівського самоврядування, зокрема 3(7)-А класу. На четвертому уроці учні 4-А та 4-Б гімназійних класів (учителі Гриндула Т.І. та [...]

Гімназія – відкрита школа

Учителі Чортківської гімназії практикують у своїй роботі проводити “Дні відкритих дверей”. У ці дні батьки мають можливість відвідати уроки і побачити, як працюють їхні діти під час уроку. Днями такі “відкриті дні” відбулись у 1-А початковому класі (класовод Лавриновська С.Й.), учні якого навчаються за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”!

Мандри Івано-Франківщиною

Впродовж осінніх канікул учні 3-А та 3-Б класів спільно зі своїми класоводами (Фоміною Н.В. та Дмитрук Г.П.) мандрували Івано-Франківщиною. Зокрема відвідали садибу Св. Миколая (м. Косів), Коломийський музей писанки (м. Коломия) та водоспади у Шешорах. Нехай неймовірні враження, які отримали діти, додадуть ще більшої наснаги до навчання!

Перемога наша

Команда волейболістів Чортківської гімназії, виборола перемогу. Отож, гімназисти – найкращі серед школярів-волейболістів міста! Склад команди: Борис Борса (тренер), Vanya Plekan (тренер), Павло Дріль (капітан команди), Юрій Сорокопуд,Назар Смоленський, Андрій Соколовський, Володимир Верцімаха, Віктор Сов’як,Максим Лось, Степан Гевко. Вітаємо, ви – молодці!

З Днем української писемності та мови!

Адміністрація та педагогічний колектив Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича вітає усю Вкраїнську спільноту з днем української писемності та мови. Хай жодна заборона, жоден указ чи утиск не стануть перешкодою для розвитку рідної української мови! Плекаймо її, любімо її, пишаймось неоціненним скарбом, який є у нас від діда-прадіда, який жевріє незгасимим вогником у душах наших, який несе [...]

День народження Маркіяна Шашкевича

Чортківська гімназія вшановує пам’ять про Маркіяна Шашкевича, котрий народився 6 листопада 1811 року.

Урок-екскурсiя у музей Маркiяна Шашкевича

Учні 9-А класу Чортківської СШІ 3 спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. Р. Ільяшенка разом з вчителем історії Бондарчук Н.Ф. відвідали кімнату-музей Маркіяна Шашкевича у гімназії. Щиро раді усім гостям!

Знай наших! Молодці!

Вже третій рік поспіль наші юні баскетболісти ,наша надія та гордість не перестають радувати нас своїми відмінними результатами .Дітки здобувають перемоги в іграх з гравцями які тренуються в спеціалізованих спорт школах великих обласних центрів.Вони гідні представники спортивного колективу нашого міста і я дуже горжусь успіхами цих хлопців ,завдяки яким Чортків з року в рік завойовує [...]

Хмарні технології

Ознайомлення з Microsoft Office 365. Осінні канікули пішли на користь вчителям гімназії. Самоосвіта – важлива!