Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Uncategorized

Випускники – 2008 року у стінах рідної гімназіі. Вітаємо!

Випуск гімназії 2008 року Минуло цілих 10 років з часу,як більшість з нас покинули стіни “Рідної школи”. В кожного свій життєвий шлях, проте опинившись знову в стінах школи, всі ненадовго стали школярами. Зустрілися з нашими “Класними мамами”: Оголь Галиною Ярославівною та Драгомирецькою (Бойко) Іриною Ярославівною, з дорогою для нас Наталією Василівною Горячою. Пригадали шкільні роки(на фото [...]

Dim myloserdia

Дякуємо випускникам Чортківської гімназії ім. МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА та вчителю німецької мови ФАЙНИЦЬКІЙ ТЕТЯНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ за солодкі подарунки для наших діток.

Учасники святкового концерту до Дня молоді

Наші дівчата-вокалісти Вероніка Скарлош та Ангеліна Грицей на міському святкуванні Дня молоді. Гімназія_вокальна

Гімназійне свято випускного балу відбулося у родинному колі.

В добру путь, дорогі випускники – 2018! Адміністрація гімназії щиро вітає усіх випускників зі святом та чотирьох медалістів, які вибороли за результатами ЗНО золото – Філяк Світлана, Шумка Христина, срібло – Данчук Віктор, Лебідь Софія. З Богом, любі діти! Випускний бал 2018 Щиро і від душі Випускний 2018  

Ось і ще один чудовий випуск п’ятикласників

Учні 9-го класу завершили своє навчання і отримали свідоцтва про неповну середню освіту. Адміністрація гімназії висловлює щиру вдячність кожному учневі за кожен прожитий разом день впродовж цих дев’яти років і бажає здійснення найзаповітніших мрій. Чекаємо у новому навчальному році усіх бажаючих навчатися у старшій школі. Веселих канікул!

Велопробіг ”Прапор Чортківської офензиви”

В рамках відзначення 99 річниці Чортківської офензиви УГА проводить велопробіг місцями боїв Галицької Армії в червні 1919 року під назвою ”Прапор Чортківської офензиви”. 8 червня 2018 року  учні та вчителі гімназії мали честь приймати естафету від учнів та вчителів Ягільниці, котрі й розпочали велопробіг. В даний час прапор знаходиться в Чортківській гімназії. 13 червня 2018 [...]

Закриття літньої мовної школи

Останній день літньої мовної школи пройшов, як завжди, весело та насичено. Після традиційної ранкової зарядки учні переглянули мультфільм англійською мовою. Потім найцікавіше – водяна битва. Радість та веселий сміх наповнювали подвір’я нашої гімназії. Позитивні емоції та прекрасний настрій гімназисти понесли у літні канікули.

7 червня учні 2-А та 2-Б гімназійних класів разом з класними керівниками здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію за маршрутом “Кам’янець-Подільський – Бакота”

Спочатку діти відвідали туристичне місто, де оглянули історичний заповідник “Кам’янець” та пам’ятки архітектури даного міста. Наступною зупинкою була Бакота – затоплена українська “Атлантида”. Учні милувалися надзвичайними краєвидами та мали змогу відвідати скельний монастир 12 ст. Втомлені та сповнені позитивних вражень гімназисти повернулися додому.

День 8 – День Походів

За версією дітей – найцікавіший день. Ми ходили на природу, ле грали різні спортивні та інтелектуальні ігри. Було дуже весело та цікаво.

В понеділок 4 червня учні 1-А та 1-Б гімназійних класів побували на екскурсії в Тернополі

Відвідали захоплюючу лялькову виставу “Принцеса на горошині”, мали змогу поекспериментувати в науковому центрі та завершили день чудовою прогулянкою на пароплаві.