Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Uncategorized

Glory to the winners

9-10 листопада БК “Кристал” взяла участь у змаганнях в Києві. Основний склад команди – учні гімназії. Адміністрація школи вітає з чудовою перемогою вчителя фізичної культури Плекана Івана Деонізійовича та учнів гімназії. Молодці! Баскетбольні монстрики, вперед і вгору!

День української писемності

Учні та учителі гімназії 8 листопада приєднались до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Квест “Стежками Маркіяна Шашкевича”

Цікавий квест “Стежками Маркіяна Шашкевича” для учнів гімназії провела педагог-організатор Лугова Л.В. Учасники квесту з цікавістю виконували завдання на кожній локації маршруту. Декада Шашкевичіани триває.

Екскурсія до музею Шашкевича

У рамках декади Шашкевичіани для учнів 1-Б гімназійного класу керівником музею М.Шашкевича Н.Горячою було проведено екскурсію. Діти мали можливість глибше пізнати особистість Маркіяна та почерпнути для себ багато цікавого про його творчість.

Безпека у школі. День 2

Цікавий та корисний тренінг для учителів гімназії провели громадські активісти “Patriot Defence / Захист Патріотів”

Безпека в школі. День 1

Бойові мистецтва в школі

В рамках місячника національно-патріотичного виховання в п’ятницю перед дискотекою відбулися показові виступи наших учнів у бойовому мистецтві.МОЛОДЦІ

Із драйвом на осінні канікули

Спасибі випускникам – 2009

В п’ятницю гімназисти отримали подарунок від випускників-2009 омріяну палатку та павільйон, який нарешті буде використовуватися для військово-патріотичних змагань та походів. Мрії збуваються. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку випускникам і вітає їх із десятиріччям закінчення школи.

Педагогічна рада «Інтелект України»

22 жовтня 2019р. у нашому закладі відбулася педагогічна рада «Інтелект України» у Чортківській гімназії імені Маркіяна Шашкевича. Третій рік впровадження», на якій розглядалися питання про особливості навчання дітей 1-3 початкових класів, котрі навчаються за програмою «Інтелект України». Крім того, значну увагу приділили специфіці поведінки та навчання дітей так званих «цифрових технологій», «дітей-альфа». Заступник директора гімназії [...]