Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Квітень, 2012

Олімпійське лелеченя у Чорткові

20 квітня 2012 року на майданчику спорткомплексу «Економіст» міста Чорткова відбувся зональний етап спортивно-масового заходу серед дітей 5-6 класів «Олімпійське лелеченя», в якому взяли участь команди Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Монастириської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Підволочиської та Чортківської гімназій, продемонструвавши відмінну фізичну підготовку, бездоганну презентацію та знання історії Олімпійського руху.

Зробимо наше місто чистим

Кожен з нас повинен дбати про чистоту рідного міста. Для того, аби гімназисти про це не забували  і з метою виховання поваги до власної праці та свого товариша, у школі напередодні Великодня  проводилися традиційні толоки-благоустрої.  Діти разом з класними керівниками прибрали території власного навчального закладу, міський скверик, через який проходять щодня, йдучи до школи, та [...]

І знову про волейбол!

З жовтня 2011  до квітня 2012 року проходили змагання в рамках обласної дитячої волейбольної ліги серед юнаків. Наш район був представлений командою ДЮСШ, до складу якої входили гімназисти: Жебрацький Ростислав (капітан команди), Пуківський Олег, Холоденко Дмитро, Іван Тильний. Відігравши весь турнір стабільно, команда ДЮСШ стала бронзовим призером. І ось урочиста мить нагородження.