Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Березень, 2017

На благо рідного міста Чорткова

А наш парк теж помаленько готується до Великодніх свят. Трудовий колектив Чортківської гімназіі взяв участь у добрій справі. Гарний настрій та чудова погода зробили все можливе, щоб​и наш парк виглядав чистим і радував усіх чортківчан.Разом ми сила.

Це просто фантастично

Пишаємося нашими баскетболістами, які виграли першу гру у Рівненської команди на чемпіонаті України серед молоді 2004 р.н. Гра відбувалася в спортзалі “Економіст”, в суботу та неділю змагання продовжуються. Приходьте та підтримайте Чортківський “Кристал”. Це неймовірно!

Просто молодці!

28 березня вчителі та весь технічний персонал гімназії зібралися на рідному подвір’ї на передвеликодній благоустрій. Радісні та веселі , усі попрацювали на благо рідної школи. Тепер наше подвір`я стало ще красивішим, чистішим та затишним. Усім велике спасибі! Ми – чудовий колектив!  

Атестація вчителів – іспит на компетентність

28 березня відбулася педагогічна рада “Творчий звіт вчителя, який атестується” та засідання атестаційної комісії. На творчому звіті були присутні начальник управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Поліщук Л.М., інспектор Волошин С.І. та методист Зубик М.Ф. Атестація вчителів пройшла у дружній атмосфері та кожен вчитель показав високий рівень професіоналізму.

Великодні приготування розпочато

Починаючи з п’ятниці минулого тижня учні Чортківської гімназії разом з вчителями та Іриною Брундою розпочали великодні приготування. З ініціативи пані Ірини проходять майстер класи по писанкарству. Учні дуже стараються, адже завдання поставлене не тільки прикрасити гімназійне дерево, а й великоднє деревце, яке прикрашатиме площу міста Чорткова.

Радість спілкування з гімназійною радою

23 березня відбулися збори гімназійної ради та батьківські збори по класах, де обговорювалися важливі питання. Протокол засідання додається. Протокол № 4 Засідання гімназійної ради Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича від 23 березня 2017 року присутні : 39 членів гімназійної ради Порядок денний 1.Про звернення членів гімназійної ради : 1.1.щодо оренди приміщень в колишньому ДНЗ№4 для [...]

І ми попрацювали на благо міста

22 березня, в такий гарний сонячний день, учні Чортківської​ гімназіі разом з вчителями та директором школи прибирали скверик по вулиці Степана Бандери. “Готуючись до Великодніх свят, ми теж хотіли зробити щось корисне для рідного міста Чорткова”, сказала президент школи Інна Гамбаль. “І з великим задоволенням підтримуємо ініціативу мера міста Шматька В. П. приєднатися до прибирання [...]

Пісня – душа народу

Минають віки, змінюються суспільні устрої, на зміну одним поколінням приходять інші, а народна пісня залишається, через усі поневіряння проносить вона свій первісний чар, свою нев’янучу молодість. Українська  пісня є особливою, її люблять співати не лише дорослі, а й сучасне маленьке покоління свідомих українців. Тож продемонструвати свої навички любові до рідних звичаїв і традицій  вирішили учні [...]

Знову подбали про птахів

Подаруй свою любов птахам

09 березня учні Чортківської гімназії взяли участь в акції “Подаруй свою любов птахам”, яка відбулася у парку відпочинку. Учні принесли шпаківні, які були зроблені за участю одного з батьків гімназії Сокальського Андрія. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку за активну участь в акції і дбайливе ставлення до навколишнього середовища міста Чорткова.