Архів за Січень, 2018

Вітаємо Гальтюка Миколу та Головень Н.М.

Підкорення вершин розпочато… У січні 2018 року розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, що проходить у м.Тернополі. 16 січня 2018 року в олімпіаді із астрономії (Диплом ІІІ ступеня) здобув Гальтюк Микола, учень 10 класу Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича (учитель Головень Н.М.). Вітаємо переможців, чекаємо нових досягнень.

В’язанка щедрівок від учителів та учнів гімназії

У надвечір’я Богоявлення Господнього учителі та гімназисти Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича радісно щедрували. Христос рождається! Славімо Його! Відео “В’язанка щедрівок від учителів та учнів Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича”

Від хати й до хати лине Різдвяна коляда від учнів 2-б початкового класу

Колядуємо разом!

Адміністрація гімназії висловлює щиру вдячність вчителям, які взяли участь у міському святі коляди 14 січня 2018 року.

Співпраця з практичним психологом важлива!

12 січня відбувся психолого-педагогічний семінар для вчителів гімназії на тему “Профілактика емоційного вигорання педагога”, на якому обговорювали питання як правильно справлятися з емоціями та стресом. Практичний психолог Рибачок Світлана Миколаївна провела ряд важливих тренінгів і надала цікаві рекомендації. Спасибі за співпрацю!

Інтелект матиме продовження

11 січня відбулася педагогічна рада за темою “Впровадження науково-педагогічного проекту “Інтелект України” у 2018-2019 навчальному році”. Класоводи перших початкових класів Петраш Н.В. та Кораль Л.С. показали майстер-класи для усього педагогічного колективу, проговорили усі плюси і мінуси щодо даного проекту. Позитивне рішення було підтримане одноголосно, тому з 01 лютого по 25 березня Чортківська гімназія проводитиме набір [...]

Зустрічаймо колядників!

А до гімназії теж завітали колядники – вихованці сестер Пресвятої Родини, багато з яких учні Чортківської гімназії. Дякуємо сестрам-монахиням за щиру коляду та за духовне виховання нашої молоді!

У третій день різдвяних свят колядували і до мера Чорткова попали!

У другий день свят ходимо колядувати, новонародженого Христа прославляти!

Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича вітає з Новим Роком і Різдвом Христовим