Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Лютий, 2018

Тиждень англійської мови пройшов по-кольоровому!

20 лютого – День пам’яті “Небесної сотні”

Оскільки учні перебували на вимушених канікулах, то усіх загиблих під час революції Гідності та тих, які життя своє поклали у неоголошеній війні на сході України, вшановували сьогодні. Щира вдячність учням 4-го гімназійного класу (кл.кер. Мельничук Н.П.) за організацію і проведення години-реквієму. Вічна пам’ять героям!

24 лютого на базі Чортківської гімназії ім.М.Шашкевича відбувся регіональний турнір 17-го відкритого чемпіонату Тернопільської області з інтелектуальних Ігор ” УНІКУМ ” імені героя АТО Ореста Квача.

“Тиждень спорту” завершено

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку усім батькам, а особливо Сов’яку Борису, Градовому Василю, учням, вчителям: Плекану Івану, Шевчуку Володимиру, Борсі Б. В., Скалію Сергію, випускникам за активну участь у проведенні змагань з різних видів спорту в рамках тижня спорту. Спорт – це сила, спорт – це гра, усім командам ФІЗКУЛЬТ УРА!

У рамках тижня спорту, який тривав у гімназії з 19 по 23 лютого, відбулись змагання “Мама, тато, я – спортивна сім’я”

“Мама, тато, я – спортивна сімя” Тиждень спорту завершився змаганнями “Мама, тато, я – спортивна сім’я”. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку профспілці міста Чорткова та Горячій Наталі Василівні за допомогу у проведенні заходу.

Навчання у Чортківській гімназії в перших початкових класах здійснюється за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”

Інтелект України в Чортківській гімназії

Четвертий день спорту. Футзал серед вчителів, учнів, випускників та батьків.

Найбільше вразила команда випускників, які показали достойний рівень. А от впевнений старт команди вчителів не дав змоги здобути найвище місце. Команда батьків, яка на старті виглядала зовсім розкомплексованою і не складала конкуренції суперникам, на фініші за рахунок досвіду і зібраності вийшла вперед і здобула перемогу. Вітаємо!

Третій день змагань. Баскетбол.

Це треба було бачити! Пишаємося нашими учнями, випускниками та їхніми вчителями! Сьогодні була конкретна заруба! Спорт – це серйозний виклик! Завтра футбол! Чекаємо на всіх бажаючих!

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!

ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічноєвропейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. Небесній Сотні шана й молитви За чисті душі, що злетіли в небо. Їм шлях високий, Боже освяти, І [...]

Закулісні кадри підготовки до БАЛУ у гімназії

ВІДЕО”ГІМНАЗІЯ ПРОДАКШН”