Архів за Травень, 2018

ВЮБЛ в Чорткові

21-23 травня в місті Чорткові відбувся чемпіонат України в одній віковій групі ВЮБЛ – серед команд юнаків 2004-го року народження. Чортківська гімназія взяла активну участь у цих змаганнях, адже в них брали участь наші гімназисти Віктор Сов’як, Лось Максим, Процьків Владислав та Николайчук Владислав. Ми пишаємося нашими баскетболістами і дякуємо нашому вчителю фізичної культури Плекану [...]

Наші лелеченята – ЗОЛОТІ

21-22 травня відбувся обласний етап спортивно-масового заходу для учнів 6-8 класів в с. Скоморохи на турбазі “Лісовий”. Юні спортсмени знову привезли золоті медалі і будуть представляти Тернопільську область у місті Києві вересні місяці. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учням, батькам, вчителям фізичного виховання за активну підготовку до змагань. МОЛОДЦІ!

А ми теж випускники початкової школи рідної гімназії

Подяка лине від випускників 2018 року

Увесь педагогічний колектив щиро побажав нашим одинадцятикласникам успіхів у складанні ЗНО іспитів. З Богом, дорогі випускники! Віримо у ВАС!

Випускники 1975 року в стінах рідної школи

Гімназисти у далеких і близьких мандрах.

Звіт директора відбувся у родинному колі!

З ювілеєм, наш рідний музей імені отця Маркіяна Шашкевича!

Разом з діючими екскурсоводами запропонували усім бажаючим переглянути виставку рушників та одягу “З бабусиної скрині” та книжки із запасників музею, пов’язані з іменем Тараса Шевченка. Запрошуємо усіх бажаючих до нас у гості!

З вишиванкою у серці.

Мудре слово від духовних наставників

В рамках Тижня Сім’ї у Чортківській гімназії проводяться години класного керівника із духовними наставниками. Адміністрація гімназії щиро вдячна отцю Володимиру та сестрі Марії за науку та мудре слово.