Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Червень, 2018

Ось і ще один чудовий випуск п’ятикласників

Учні 9-го класу завершили своє навчання і отримали свідоцтва про неповну середню освіту. Адміністрація гімназії висловлює щиру вдячність кожному учневі за кожен прожитий разом день впродовж цих дев’яти років і бажає здійснення найзаповітніших мрій. Чекаємо у новому навчальному році усіх бажаючих навчатися у старшій школі. Веселих канікул!

Велопробіг ”Прапор Чортківської офензиви”

В рамках відзначення 99 річниці Чортківської офензиви УГА проводить велопробіг місцями боїв Галицької Армії в червні 1919 року під назвою ”Прапор Чортківської офензиви”. 8 червня 2018 року  учні та вчителі гімназії мали честь приймати естафету від учнів та вчителів Ягільниці, котрі й розпочали велопробіг. В даний час прапор знаходиться в Чортківській гімназії. 13 червня 2018 [...]

Закриття літньої мовної школи

Останній день літньої мовної школи пройшов, як завжди, весело та насичено. Після традиційної ранкової зарядки учні переглянули мультфільм англійською мовою. Потім найцікавіше – водяна битва. Радість та веселий сміх наповнювали подвір’я нашої гімназії. Позитивні емоції та прекрасний настрій гімназисти понесли у літні канікули.

7 червня учні 2-А та 2-Б гімназійних класів разом з класними керівниками здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію за маршрутом “Кам’янець-Подільський – Бакота”

Спочатку діти відвідали туристичне місто, де оглянули історичний заповідник “Кам’янець” та пам’ятки архітектури даного міста. Наступною зупинкою була Бакота – затоплена українська “Атлантида”. Учні милувалися надзвичайними краєвидами та мали змогу відвідати скельний монастир 12 ст. Втомлені та сповнені позитивних вражень гімназисти повернулися додому.

День 8 – День Походів

За версією дітей – найцікавіший день. Ми ходили на природу, ле грали різні спортивні та інтелектуальні ігри. Було дуже весело та цікаво.

В понеділок 4 червня учні 1-А та 1-Б гімназійних класів побували на екскурсії в Тернополі

Відвідали захоплюючу лялькову виставу “Принцеса на горошині”, мали змогу поекспериментувати в науковому центрі та завершили день чудовою прогулянкою на пароплаві.

День 7 – вікторини

Діти мали змогу в ігровій формі повторити вивчений матеріал, а також отримати нові знання з англійської та німецької мов.  

День 6 – ігри на свіжому повітрі

Діти грали різноманітні ігри: настільні, рухливі, спортивні. Награлися досхочу та втомлені і щасливі пішли додому. Але це ще не все, граючись ми вчимося. Учні 2-их гімназійних класів зареєструвалися на сайті Гете-Інституту і стали студентами Німецького Дитячого Цифрового Університету KinderUni. По закінченні університету учні отримають спеціальні сертифікати.

Вітаємо команду вчителів Чортківської гімназії із черговою перемогою у міських туристичних змаганнях серед працівників освітніх установ м. Чорткова

День спорту у рамках літньої мовної школи. День 5

Сьогоднішній день пройшов весело, драйвово, спортивно. Учасники літньої мовної школи взяли участь у спортивних естафетах, організованих вчителями фізкультури. Діти отримали море емоцій, позитиву та хорошого настрою.