Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Листопад, 2018

Незабутні враження

29 листопада відбулася перша гра гімназійних монстриків в СК Економіст. Незважаючи на те, що наші хлопці програли Київській команді, гра була дуже цікава і насичена незабутніми враженнями. Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга запрошує усіх бажаючих міста Чорткова повболівати за Чортків “Кристал”ще впродовж цих трьох днів.

НауковийТиждень

У гімназії з 26 по 30 листопада триває тиждень фізики та природничих наук. Щодня учні али змогу розв’язувати цікаві кросворди, переглядати наукову літературу, а сьогодні наукові пікніки, які відбувались під час перерв, збирали найбільше глядачів.

LEGO в задоволення

Незважаючи на те, що першокласники Чортківської гімназії вчаться за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”, усі рекомендації НУШ ми з радістю використовуємо. Молодці!

Зустріч з педіатром

28 листопада відбулася оперативна нарада вчителів гімназії за участю головного педіатра Майданика О.Л. Тема обговорення “Гіперактивні діти. Шляхи вирішення. Як допомогти вчителю і батькам”.

Вітаємо нашу команду з перемогою!

24 листопада відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків. Збірна команди міста Чорткова виборола почесне перше місце. Побажаємо успіхів нашим юнакам в обласному фіналі. Молодці! Велике спасибі керівнику команди Борсі Борису Володимировичу!

Супер паті!

В рамках тижня Подяки 22 листопада відбулася вечірка “Традиції святкування дня подяки у США”. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку вчителям англійської мови Герасимов Христині Володимирівні (Kristina Gerasymov), Голодун Іванні Юріївні (Іванна Голодун) та волонтеру Корпусу миру Jahniece (Jahniece Ororo McCollum) за приємний вечір і чудовий настрій.

“Їхній плач чутимемо крізь роки”

Роки голодомору – чорна сторінка України ХХ ст. Пам’ять про тих, хто стали жертвами спеціально спланованої політичної програми винищення українського народу, житиме у серцях кожного з нас. Не дозвольмо повторитись подібному явищу у наш час! Спільно з бібліотекарями Чортківської міської бібліотеки для дітей учні 2(6) -Б гімназійного класу провели годину пам’яті “Їхній плач чутимемо крізь [...]

Розважальний вечір для учнів 1-3 гімназійних класів

Останні осінні дні – насичені, 22 листопада, в приміщенні актової зали гімназії, відбувся розважальний вечір для учнів 1-3 гімназійних класів. Запальна музика, драйвовий настрій, невгамовні емоції, дружня атмосфера між учнями та вчителями! Шалений час та виплеск енергії – це те, чого так потребують сучасні школярі. Щира подяка всім причетним до організації вчителям та учням!

Гімназія ярмаркує

Тиждень Подяки у Чортківській гімназії завершився надзвичайно насиченим днем. Чому саме у цей день завершився тиждень Подяки? Бо саме третій четвер листопада – День Подяки. І тому ярмаркувала УСЯ ГІМНАЗІЙНА РОДИНА: учні, учителі та батьки! Неймовірним видався день, смачним, позитивним та барвистим! Окреме “спасибі” нашому чудовому фотографу Karolin Biletskaya

У гімназії пройшов тиждень Подяки