Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Грудень, 2018

Приклад для наслідування!

Пишаємося тобою, Владислав Крепич! Молодець!

“Замість ялинки – зимовий букет”

ВІДЕО

Наш проект “Клас під відкритим небом” буде реалізовано

Процес визначення переможців завершився !!! Відповідно до голосування жителів міста, рішення комісії з Громадського бюджету міста Чорткова та розпорядження міського голови затверджено 6 проектів- переможців , які будуть реалізовані у 2019 році. Щиро дякуємо усім, хто проголосував за наш проект.

Зустрічі з сестрами згромадження Пресвятої родини

Чорткіська гімназія щиро радіє багаторічній співпраці з сестрами згромадження Пресвятої родини (Maria Kuz). Спільні зустрічі з учнями початкової школи та гімназистами, які вони проводять, завжди цікаві та інформаційно багаті. Щиро вдячні сестрі Марії за цікаві зустрічі з нашими учнями.

Срібний ювілей музею отця Маркіяна Шашкевича

“Дідух – Різдвяний дух”

Відбувся міський етап конкурсу “Замість ялинки – зимовий букет”. Чортківська гімназія взяла участь у трьох номінаціях: “Дідух – Різдвяний дух” “Різдвяна композиція” “Галицькі сувеніри та Різдвяна атрибутика”. Вітаємо переможців-гімназистів у номінації “Дідух – Різдвяний дух” та бажаємо успішної презентації-захисту у м. Тернополі 14 грудня

“Замість ялинки – зимовий букет”

Останній місяць 2018 року розпочав зворотній відлік до свят Різдвяного циклу. У Чортківській гімназії проведено шкільний етап конкурсу “Замість ялинки – зимовий букет”. Неймовірної краси творчі роботи перехоплюють подих у кожного. Адміністрація гімназії щиро вдячна усім, хто долучився до створення новорічних композицій.

Участь у благодійному турнірі з волейболу

“Освітянська скриня”

Учителі Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича Таня Гриндула та Наталія Гінда-Фоміна взяли участь в урочистій імпрезі-презентації літературного альманаху Тернопільщини “Освітянська скриня”. Щиро вітаємо колег та бажаємо їм творчого злету.