Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Березень, 2019

Радість спілкування з випускниками

30 березня, учні та вчителі гімназії мали чудову зустріч з випускниками Inna Dzyndra та Yana Kozachenko, які поділилися досвідом та представили кучу ідей для саморозвитку та самовдосконалення. Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Випускники гімназії пообіцяли, що такі зустрічі стануть традиційними. Щиро дякуємо за радість спілкування!

Канікули не для вчителів, а для дітей

Ось і ще один освітянський захід “Афілійована (не) конференція Edcamp”, який відвідали вчителі Чортківської гімназіі на чолі з директором школи Великоборець Н.І. 29 березня у ЗОШ #2 міста Чорткова. Величезний досвід, нові знайомства, геніальні ідеї отримали креативні вчителі і з великою радістю поділяться з колегами по роботі. До речі, своїм досвідом роботи ділилася випускниця гімназії [...]

Гімназія пишається своїми учнями!

Лише титанічна праця Solomia Fedoreyko та учителів, які впродовж одинадцяти років у школі навчали цю геніальну дитину, зокрема Наталія Великоборець, а також підтримка батьків Olexander Fedoreyko та Lesya Fedoreyko приносять високі результати!

Готуємося до літньої мовної школи

Наша гімназія у проекті!

GO-CAMP 2019  

Засідання педагогічної ради “Інновації в освіті”

28 березня у Чортківській гімназії відбулося засідання педагогічної ради на тему “Інновації в освіті”. Вчителі мали можливість познайомитися із безкоштовними мобільними застосунками для захопливих  STEM-проектів, переглянути цікаву захоплюючу історію про кодування та декодування інформації, створеної методом Storytelling. Дякуємо доповідачам Озімчуку Олександу Сергійовичу,  Гриндулі Тетяні Іванівні та Чайковській Ірині Яківні за майстер-класи по використанню Google форм, програми  Powtoon та [...]

Методичне об’єднання класних керівників та класоводів

Постійно діюче методичне об’єднання класних керівників та класоводів продовжує свою роботу й під час канікул. На порядку денному: планування заходів щодо місячника здоров’я; тижня Писанки; місячника сім’ї та родини; організація роботи щодо участі команд “Сокіл” та “Джура” у міському етапі змаг, складання плану заходів щодо літньої мовної школи та підготовка до завершення навчального року.

Активна робота на канікулах

У перший день канікул проведено педагогічну раду на тему: “Інтелект України” або, як у Чортківській гімназії виховують геніїв”. Рішення педагогічного колективу було продовжити впровадження у навчання науково-педагогічний проект “Інтелект УКраїни” у 2019-2020 н.р.

Вітання переможцям

У п’ятницю уся гімназійна родина щиро раділа перемозі ансамблю хлопчиків на міському етапі конкурсу “Духовна пісня” (керівник Наталія Довжик). Наші вокалісти, ми пишаємось вами і бажаємо успішного виступу на наступному етапі конкурсу “Духовна пісня”!

Бесіди присвячені тижню економічної грамотності продовжуються

22 березня нашим гостем була Просинюк Алла Валентинівна, начальниця Чортківського відділення “Укргазбанк”. Дякуємо за змістовну розповідь та цікаві відповіді на запитання учнів 7(11) класу гімназії.