Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Вересень, 2019

Цікава хімія

медичного коледжу (Чортківський державний медичний коледж) спеціальність “Фармація” з учнями 9-тих класів. Неймовірні досліди та експерименти вразиле не лише учнів, але й учителів гімназії. Адміністрація гімназії висловлює щиру вдячність викладачам та студентам та надіється, що такі зустрічі відбудуться ще не один раз.

Червоним днем у гімназії завершився тиждень кольорових парасольок.

Зустріч з письменником-краєзнавцем

Зустріч учителів гімназії з письменником-краєзнавцем Петром Федоришиним. Клопітка праця дослідника надзвичайно цінна. Читайте книги, вивчайте історію рідного краю.

Благодійна ярмарка

Основним акцентом сьогоднішнього ранку став благодійний ярмарок для лікування випускниці гімназії Надії ВІйтюк. Чудова погода осіннього ранку дозволила ярмаркувати на подвір’ї школи. Четвер запам’ятається сонячним настроєм та благодійністю. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку усім небайдужим батькам, учням та вчителям, які долучилися до благородної справи.

Жовтий день

Зустріч з сімейним лікарем

Цікава зустріч про шкідливий вплив алкоголю на організм людини відбулась з учнями 3(7)-А гімназійного класу з сімейним лікарем Марія Курилюк. Щира вдячність за цікаву та інформаційну зустріч.

Зустріч-презентація книги

У Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича відбулась зустріч-презентація книги громадського активіста, волонтера Oleg Kushnir ”Життєвий баланс: ключ до щастя”. Щира вдячність за те, що знайшли час для зустрічі з вами.

День зеленого кольору у гімназії

День синього кольору

Зустріч з поетесою

Слово про значимість миру з вуст авторки збірки поезії Єник Ліна. Щира вдячність класоводу Галина Дмитрук та Єник Ліна за цікаву зустріч з нашими учнями. Плекаймо разом підростаюче покоління.