Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Листопад, 2019

Зародження людського життя

27 листопада 2019 року практичним психологом Рибачок С.М. була організована зустріч учнів 7(11) класу з лікарем акушером-гінекологом, лікарем УЗД Берик Ю.А. та медичною сестрою Кузьмою Т.М., на якій учні поглибили свої знання про біологію внутрішньоутробного розвитку дитини та ще раз переконалися, що у лоні матері дитина вже є ЛЮДИНОЮ. Велика вдячність лікарю Берик Ю.А. за [...]

Профорієнтаційна робота

З метою визначення майбутньої професії 27 листопада 2019 року практичний психолог Рибачок С.М. і вчитель історії та права Петровська С.П. разом з учнями 5(9)-Б класу за сприянням провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Боднар І.І. та юрист-консула Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Григорук І.А. побували на екскурсії в Чортківському районному суді, [...]

Віночок подяки отримав приз від директора

У п’ятницю проходив конкурс подячних віночків. Приз від директора отримають учні 4-А гімназійного класу. А це всі учні цього класу отримають 12 з англійської мови. МОЛОДЦІ!

День 5 тижня подяки

Слова вдячності від наймолодших

Петриківський розпис та соломоплетіння у гімназії

День 4 тижня подяки

Милі і чудові дітки дякували один одному по особливому. Молодці!

Впроваджуємо разом

Бінарний урок за темою “Біблія як історичне джерело” був проведений 26 листопада вчителями історії ПЕтровською С.П. та християнської етики Рибачок С.М. у 2 (6) – Б гімназійному класі.

День 3 тижня подяки

Весело і цікаво дякували школі

День 2 Тижня Подяки

Традиційно цей день розпочався з молитви, де учні і вчителі подякували Богу за мир і всі земні блага. В цей день учні робили презентації, різні види проектів та висловлювали слова вдячності.

День другий тижня подяки

Слова вдячності від учнів 7(11) класу.