Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Січень, 2020

Молодці!

Щиро вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з історії: Білоус Юлію та Білу Христинку, які вибороли дипломи ІІІ ступенів. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учням та їхньому вчителю Петровській Світлані Петрівні. Молодці!

Щиро вітаємо!

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учням Коцюбі Анні та Сагайдак Маргариті, які вибороли дипломи ІІІ ступенів в обласній олімпіаді з німецької мови, а також їхнім вчителям Файницькій Тетяні Олександрівні та Кримській Ірині Іванівні. Молодці!

Безпека понад усе!

28 січня відбулася перевірка щодо пожежної безпеки в гімназії провідним інспектором Чортківського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області Борисом Богданом Богдановичем. Дякую пану Богдану за чудові тренування, які він провів з колективом. Це було повчально. Рекомендації та зауваження взяті до уваги.

Як працюватиме літня мовна школа?

Кафедра вчителів англійської мови разом з директором гімназії проговорювали питання щодо організації літньої мовної школи та вибір програми. Запросили до співпраці і волонтерку Корпусу Миру Дженіс, яка також запропонувала ще декілька ідей щодо впровадження тижня іноземних мов у гімназії. Працюємо!

Вчимося!!!

Упродовж вимушених канікул (карантину) вчителі гімназії активно працюють над самоосвітою, вивчають пропозиції різних освітніх платформ ( всеосвіта, едера, ІППО України) для проходження курсів підвищення кваліфікації у 2020 році.

На сьомому небі!

23 січня учні гімназії взяли участь в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з англійської мови у місті Тернополі. Крутий результат від найкрутіших учнів: Барановська Аделя – диплом I ступеня, Сорокопуд Юрій – диплом II ступеня, Білоус Юлія та Біла Христина – дипломи III ступенів. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учням та вчителям, які підготували наших зірочок: [...]

Як впровадити інклюзію у школі?

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку Білу Петерсу, який розказав про свій життєвий досвід впровадження інклюзивної освіти у школах США і запропонував вчителям шляхи вирішення даної проблеми.

Подарунки від Скрипки

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку Ігорю Скрипці за чудові подарунки. Зони для релаксації на четвертому поверсі головного корпусу получилися бомбезні. Плануємо створити такі зони відпочинку і на всіх поверхах, і в початковій школі. Класний початок!

Йорданські відвідини у гімназії

Гімназисти отримали благословення Йорданською водою у вівторок 21 січня 2020 року. Велике спасибі отцю Андрію за мудрі поради і радість спілкування.

Екологічне виховання

Учні гімназії приєднались до екологічної акції “Їдальня для птахів”, змайструвавши власноруч зі своїми батьками годівнички для пернатих друзів.