Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Лютий, 2020

Творимо добро разом

Перший урок англійської нашого Іванка у школі пройшов на ура))) Щиро дякуємо діткам 4-б класу, які радо йому допомагали із завданнями, класному керівнику – Галині Петрівні, директору Чортківської гімназії -Великоборець Наталії Ігорівні!

“Відкривай Україну”

Четвертий рік поспіль учні Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича, які об’єднуються у команду лідерів “Імпульс”, беруть участь у проєкті “Відкривай Україну”. Два роки ментором команди є заступник директора з вих.роботи Гриндула Т.І. Бажаємо успіху молодим лідерам та натхнення у реалізації своїх задумів.

45 миттєвостей життя Наталії Ігорівни!

Адміністрація та педагогічний колектив Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича щиро вітають директора ВЕЛИКОБОРЕЦЬ Наталію Ігорівну з Днем народження! Нехай усі плани та задуми стануть дійсністю, нових звершень, сімейного затишку, благополуччя та Божого благословення на многії і благії літа!!! Привітання для Великоборець Н.І. у день 45-річчя!  

Оновлено

Адміністрація гімназії повідомляє, що актовий зал оновлено, зроблено стіни (кореїд), перероблено сцену та освіжили стелю. Замовлено жалюзі на вікна. Плануємо поставити нову плитку на підлогу на березневих канікулах. Стараємося створити максимально комфортні і затишні умови для навчання.

Участь у рекорді

27 лютого учні разом з вчителями гімназії взяли участь у рекорді. Виконували пісню “Червона рута”. Рекорд України встановлено – 614 людей на одній локації. Молодці!

Креативний вчитель, круті батьки і розумні дітки

Все це вміє поєднати надзвичайно талановитий класовод 2-а початкового класу, наша Світлана Йосипівна Лавриновська. Спасибі Вам за любов до своєї професії. Мої друзі – батьки, наші порадники – діти… Родзинкою освітнього процесу у Чортківській гімназії є тісна співпраця з родинами вихованців. Здружити класну родину дуже легко. Дати батькам відчути себе дітьми. Конкурси,квести,загадки,логічні завдання викликали ажіотаж [...]

Нарешті зробили

Адміністрація гімназії повідомляє, що, нарешті, ремонтні роботи по встановленню вентиляції виконано на суму 192 тис. грн. З бюджету міста виділено 172 тис. грн. З батьківського фонду виділено 20 тис. грн. Крім того, зашита стеля. Робота з матеріалами коштує 10 тис. грн. Тепер у корпусі початкової школи залишилося оновити туалети. До праці!

І знову в сотні!

Днями авторитетне видання Фокус, знаковим для якого є різного роду спецпроекти і рейтинги, оприлюднило рейтинг кращих шкіл України за результатами ЗНО-2019. Відрадно, що у переліку цих шкіл на 61 рядку рейтингу з середнім балом 172,25 значиться Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича. Як і в попередні роки, вихідними даними для розрахунку рейтингу стали результати ЗНО-2019 Українського [...]

Улюблені казки учнів гімназії

Казка -це диво. Вона повчає, навчає та приносить багато позитивних вражень. Казка вчить дітей бути чемними, працьовитими, а головне впізнати де зло, а де добро та не боятися, а протидіяти злу… Ось сьогодні в стінах нашої книгозбірні відбулась подорож у чарівну країну казок. Маленькі гімназисти 2-А класу, класний керівник Лавриновська С.Й. мали можливість ознайомитися з [...]

Віднайдені відеофайли у гімназійному архіві

Спогади випускників гімназії про майдан. Герої не вмирають! ВІДЕО