Архів за Квітень, 2020

Ділимося досвідом

Дякуємо, Світлано Йосипівно, за велику любов до дітей і титанічну працю. ВІДЕО

На завершенні навчального року

Тісна співпраця з батьками, онлайн наради з вчителями та уроки у програмі ZOOM – це щоденні справи у гімназії під час дистанційного навчання.

Оголошення

Шановні батьки, діти яких йдуть до першого початкового класу. 29 травня завершено прийом документів до першого класу. Батьківські збори відбудуться 02 червня, вівторок о 13 годині онлайн у ZOOM програмі за посиланням на фото  нижче. Слідкуйте за новинами в розділі “Сторінка для батьків” та в оголошеннях. Прошу до вівторка завантажити програму ZOOM і ознайомитися як [...]

Гімназія святкує

Хоч триває карантин, але гімназія прибралась до Великодніх свят.

Христос Воскрес!

Привітання з Великоднем від Кравчук Каріни, учениці 2-б класу. Христос воскрес! Воістину воскрес! ВІДЕО

Подарунок від 2-в для одинадцятикласників

Великдень під час карантину

Карантин триває, але підготовка до Світлого свята Великодня набирає обертів. Як готуються учні гімназії до Світлого празника Воскресіння Христового в умовах карантину спільно зі своїми батьками, як пишуть писанки, допомагають випікати паски – усе у фото. Впродовж тижня публікуватимемо усі фото учнів нашої школи. З прийдешнім Світлим святом Воскресіння Христового!