Архів за Квітень, 2020

Ділимося досвідом

Дякуємо, Світлано Йосипівно, за велику любов до дітей і титанічну працю. ВІДЕО

На завершенні навчального року

Тісна співпраця з батьками, онлайн наради з вчителями та уроки у програмі ZOOM – це щоденні справи у гімназії під час дистанційного навчання.

Оголошення

Шановні батьки, діти яких йдуть до першого початкового класу.  Батьківські збори відбудуться в понеділок, 15 червня о 17.00 на подвір’ї гімназії. Явка всіх обов’язкова. Прошу дотримуватися правил карантину і бути в масках. Директор гімназії Великоборець Наталія Ігорівна

Гімназія святкує

Хоч триває карантин, але гімназія прибралась до Великодніх свят.

Христос Воскрес!

Привітання з Великоднем від Кравчук Каріни, учениці 2-б класу. Христос воскрес! Воістину воскрес! ВІДЕО

Подарунок від 2-в для одинадцятикласників

Великдень під час карантину

Карантин триває, але підготовка до Світлого свята Великодня набирає обертів. Як готуються учні гімназії до Світлого празника Воскресіння Христового в умовах карантину спільно зі своїми батьками, як пишуть писанки, допомагають випікати паски – усе у фото. Впродовж тижня публікуватимемо усі фото учнів нашої школи. З прийдешнім Світлим святом Воскресіння Христового!