Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Вересень, 2020

Результати ЗНО-2020

Чортківська гімназія за результатами ЗНО-2020 посіла в Україні 105 місце майже серед 10 тисяч шкіл. Найкращий результат з історії України, вчитель Петровська Світлана Петрівна. Це 14 результат, а результати з української мови на 108 місці, з англійської мови -127. Наша Тернопільська область на третьому місці. Відрадно те, що серед шкіл області, Чортківська гімназія на першому [...]

Дозвілля та уроки на свіжому повітрі – це круто

ВІДЕО 1 ВІДЕО 2  

Про нас пам’ятають

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку сім’ї Дудар за благодійну допомогу. Сьогодні їх синочок Павлик приніс до школи цілий ящик одноразових масок. Нам дуже приємно, що про нашу школу дбають наші шановні батьки та їх діточки. Світ не без добрих людей.

Радісний день

Щасливого початку нового навчального 2020-2021 року! Підготовка… Хвилювання… Свято Першого дзвоника для першокласників та одинадцятикласників. Педагогічна рада наживо… З Богом!

Уроки під відкритим небом

Клас під відкритим небом вже використовується на повну. Розписано кожний день. Учні та вчителі у захваті. Спасибі Марії Павлівні Чорній за втілення проекту та Чортківській міській раді за можливість брати участь у конкурсі “Громадський бюджет”. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку батьківському комітету за допомогу в благоустрої території.

Свято Першого дзвоника для першокласників та одинадцятикласників

Цьогоріч свято Першого дзвоника припізнилось через карантинні обмеження. Але незважаючи ні на що, першокласники таки зайшли урочисто на шкільне подвір’я і для них прозвучав такий довгоочікуваний перший дзвоник. Цьогоріч по-особливому він лунав, адже на подвір’ї школи зустрілось не одне покоління випускників, які привели навчатись уже своїх дітей. родинний перший дзвоник – родзинка свята у 2020 [...]

Нове знайомство

Сьогодні познайомилися з учнями 1-а початкового класу, класовод Фоміна Наталія Володимирівна. Наші першокласники вчаться дистанційно з великою радістю. Молодці!

Безпечне навчання

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку управлінню освіти, молоді та спорту за надану допомогу у забезпеченні антисептиками, одноразовими масками, безконтактними термометрами та рідким милом. У школі створені всі умови для безпечного навчання.

Відеопривітання директора гімназії Великоборець Н.І. з початком 2020-2021 н.р.

ВІДЕО

Гімназія пишається своїми першокласниками!

Дорогі батьки! Любі мої першокласники !!! Саме сьогодні ми з Вами вирушаємо у дивовижну мандрівку Країною Знань. Радію , коли бачу ваші щирі посмішки, які прагнуть якнайшвидше відкрити для себе шкільний світ. Вдивляюсь у ваші оченятка в котрих сяють вогники допитливості та бачу велику надію, що наш з Вами шлях буде сповнений цікавими пригодами, яскравими [...]