Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Вересень, 2020

Ініціативна молодь гімназії

25 вересня директор гімназії Великоборець Наталія Ігорівна зініціювала зустріч з активною молоддю гімназії. Разом із заступником з виховної роботи Гриндулою Тетяною Іванівною та педагогом-організатором Буковською Оленою Іванівною запропонувала провести чергові вибори президента школи через два тижні, створити ініціативну групу, яка б хотіла допомагати адміністрації робити позитивні зміни в школі. До співпраці!

Проєктна діяльність

Проєктна діяльність – найулюбленіша форма роботи в учнів. Сьогодні учні 1 -Б гімназійного класу (вчитель Гриндула Т.І.) створювали проєкти на тему “Казки народів світу”. Під час уроку відбувається он-лайн зв’язок з учнями, які через необхідність перебувати на самоізоляції змушенні навчатись дистанційно. Перший тиждень навчання не через об’єктив вебкамери минув на “Ура”!

Урочиста мить

24 вересня в гімназії відбулася посвята в гімназисти. Цього разу трішки швидше через карантинні обмеження. На святі були присутні учні першого гімназійного класу, їх батьки, вчителі, старшокласники. Директор гімназії Великоборець Наталія Ігорівна наголосила, що сьогоднішній день є одним з найважливіших. Адже клятва гімназиста – це не просто обіцяю, а виконую і втілюю її в житті. [...]

Результати ЗНО-2020

Чортківська гімназія за результатами ЗНО-2020 посіла в Україні 105 місце майже серед 10 тисяч шкіл. Найкращий результат з історії України, вчитель Петровська Світлана Петрівна. Це 14 результат, а результати з української мови на 108 місці, з англійської мови -127. Наша Тернопільська область на третьому місці. Відрадно те, що серед шкіл області, Чортківська гімназія на першому [...]

Дозвілля та уроки на свіжому повітрі – це круто

ВІДЕО 1 ВІДЕО 2  

Про нас пам’ятають

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку сім’ї Дудар за благодійну допомогу. Сьогодні їх синочок Павлик приніс до школи цілий ящик одноразових масок. Нам дуже приємно, що про нашу школу дбають наші шановні батьки та їх діточки. Світ не без добрих людей.

Радісний день

Щасливого початку нового навчального 2020-2021 року! Підготовка… Хвилювання… Свято Першого дзвоника для першокласників та одинадцятикласників. Педагогічна рада наживо… З Богом!

Уроки під відкритим небом

Клас під відкритим небом вже використовується на повну. Розписано кожний день. Учні та вчителі у захваті. Спасибі Марії Павлівні Чорній за втілення проекту та Чортківській міській раді за можливість брати участь у конкурсі “Громадський бюджет”. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку батьківському комітету за допомогу в благоустрої території.

Свято Першого дзвоника для першокласників та одинадцятикласників

Цьогоріч свято Першого дзвоника припізнилось через карантинні обмеження. Але незважаючи ні на що, першокласники таки зайшли урочисто на шкільне подвір’я і для них прозвучав такий довгоочікуваний перший дзвоник. Цьогоріч по-особливому він лунав, адже на подвір’ї школи зустрілось не одне покоління випускників, які привели навчатись уже своїх дітей. родинний перший дзвоник – родзинка свята у 2020 [...]

Нове знайомство

Сьогодні познайомилися з учнями 1-а початкового класу, класовод Фоміна Наталія Володимирівна. Наші першокласники вчаться дистанційно з великою радістю. Молодці!