Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Грудень, 2020

День 2 різдвяно-новорічних привітань від учнів гімназії

Святвечір. Коляда 4-А клас.

Дякуємо Володимир Рудик за чудове відео! ВІДЕО

Різдвяна коляда від учнів 1(5)-А гімназійного класу (кл.кер. Грабовецька М.М.)

ВІДЕО

Літературний карнавал

29 грудня учні 1 (5) гімназійних класів відвідали літературний карнавал. Мікс танців, пісень, ігор та найрізноманітніших літературних персонажів підготувала для учнів заступник директора з виховної роботи Гриндула Т. І. Це був не просто карнавал, а перевтілення кожного (і учасників, і організаторів) в образи літературних героїв: Снігова королева (Гриндула Т.І.), Шехирезада (Буковська О.І.), Червона Шапка (Винничин [...]

Подарунок від Наталії Василівни Горячої

Ми обіцяли – і зробили! Хочете? Навчимо. Звертайтесь. 4 А і 4 Б, Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича.

Різдвяно-новорічні привітання від учнів гімназії!

Холлі веселе Різдво!

Це найкраща пора року! Щасливого Різдва та щасливого Нового Року! ВІДЕО 1 ВІДЕО 2 ВІДЕО 3 ВІДЕО 4 ВІДЕО 5 ВІДЕО 6 ВІДЕО 7 ВІДЕО 8 ВІДЕО 9 ВІДЕО 10

Палаючий вогник у гімназії

23 грудня учні та вчителі гімназії були свідками передачі Вифлеємського вогню від пластунів міста Чорткова. Велике спасибі організаторам Петльованим Анатолію та Яні за чудове представлення та підтримку прекрасної передріздвяної традиції. Завжди раді відчути тепло Вифлеємської зірки.

Важлива справа

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку голові батьківського комітету гімназії Федорейко Віталію Анатолійовичу за велику допомогу – нанесено смуги проти ковзання на центральному вході в гімназію. Не досить просто було вирішити дане питання, оскільки ціни на матеріали і роботу досить дорогі. Тепер погодні умови нам не страшні. Безпека учнів понад усе.

“Кристал”, вперед і вгору!

Вітаємо Чортківську команду юнаків з баскетболу “Кристал” з перемогою. Оскільки, основний склад команди учні Чортківської гімназії, а головний тренер Плекан Іван Деонізійович – вчитель фізичної культури у нашій школі, пишаємося результати наших юнаків. Бажаємо успіхів надалі. До перемог!