Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Травень, 2021

Радість спілкування молодших школярів зі старшими

Перемога наша

Адміністрація гімназії щиро вітає команду “УРА”, які вибороли сьогодні перше місце в області в спортивно-масовому заході “Олімпійське лелеченя-21″. Великий респект, Вам, любі гімназисти! Найбільша подяка тренеру збірної команди учнів 6-8 класів Плекану Івану Деонізійовичу. Молодці!

Наш скверик

Директор гімназії Великоборець Наталія Ігорівна висловлює щиру подяку Світлані Миколаївні та Галині Антонівні за те, що дбають і про квітник, який знаходиться в міському скверику недалеко від гімназії. Чекаємо на красу. Незабаром будуть цвісти рози.

Участь у проєкті «Майбутнє України – талановиті діти»

21 травня 2021 року в Тернополі у палаці культури імені Леся Курбаса вчителі гімназіі імені Маркіяна Шашкевича були нагороджені грамотами та відзнаками за участь у проєкті «Майбутнє України – талановиті діти» у номінації «Педагогічна еліта України».

Велике спасибі

Дирекція гімназії висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проведення місячника сім’ї. Ми – потужна гімназійна родина. Нехай Бог береже Вас і Ваші сім’ї!

Важлива зустріч

Закінчення школи – важлива і водночас дуже відповідальна подія для кожного випускника. Ми, батьки, з щемом на серці пригадуємо, як вели своїх діток у перший клас. А сьогодні вони вже на порозі нового дорослого життя, яке готує для них багато випробувань. Одне з яких – успішно здати ЗНО та обрати майбутню професію. Карантин та навчання [...]

Готові до ЗНО

Напередодні першого ЗНО тесту з англійської мови, з ініціативи директора школи Великоборець Наталі Ігорівни, випускники гімназії разом з батьками, вчителями, класним керівником Мельничук Наталією Петрівною взяли участь у молебні до Богородиці Діви у Соборі Верховних апостолів Петра і Павла. Парох собору отець Андрій благословив учнів на успішну здачу ЗНО, згадали про сімейні цінності та відносини, [...]

Навчально-польові збори

Навчально-польові збори(заняття) – важливий етап у практичній реалізації знань, здобутих впродовж двох років вивчення предмета “Захист України”. На фінальному етапі учні 11-го класу показують вправність у складанні і розкладанні автомата АК-74, виконують вправи зі стрільби з пневматичної зброї, показують глибокі знання в топографічній та тактичній підготовці. Впродовж триденних напружених занять майбутні захисники показали грунтовні знання [...]

Духовні розмови

В рамках Місячника сім’ї учні Чортківської гімназії ім.М.Шашкевича мали можливість зустрітися та поспілкуватися на духовну тематику зі священнослужителями Бучацької єпархії та сестрою- монахинею. Щиро дякуємо с.Марії, о.Володимиру Заболотному, о. Андрію Лемчуку, о. Роману Гарасиміву, о. Дмитру Ненчину, о. Володимиру Логушу, о. Євгену Гаврилишину за науку, щире спілкування та співпрацю! Божої Вам опіки та ласки!

В День Героїв для героїв

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку Горячій Наталі Василівні за чудову екскурсію для наших військових у гімназійній світлиці.