Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Січень, 2022

І знову перемога

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учениці 3(7)-Б гімназійного класу Канюк Тетяні та вчителю математики Дригуш Ярославі Володимирівні за високий результат – диплом І ступеня в обласній олімпіаді. Щиро дякуємо батькам за виховання такої молодчинки. Пишаємося Вами. Вперед і вгору, Таня!

Щиро вітаємо!

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учням 5(9)-А класу Логушу Миколі, 6(10)-А класу Дуднику Віталію та їх вчителю хімії Рибак Оксані Мар’янівні за здобуті високі результати в обласній олімпіаді. Велике спасибі батькам за виховання таких талановитих учнів. Молодці! Так тримати! Вперед і вгору!

День Соборності

21 січня, учителькою історії та класним керівником Кушнір Ю.Ю. спільно з учнями 3-Б гімназійного класу було проведено зустріч-тренінг “Соборність у наших серцях”. Будуймо Україну сьогодні, щоб завтра не шкодувати про згаяний час!

Вершина олімпу

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учениці 5(9)-А класу Фаїзовій Анастасії та її вчителю образотворчого мистецтва Горячій Наталі Василівні за велику перемогу – диплом І ступеня в обласній олімпіаді з образотворчого мистецтва. Молодчинка! Велике спасибі батькам за підтримку і допомогу в підготовці до важливої олімпіади. Вперед і вгору!

Інклюзія важлива

20 січня відбулася зустріч вчителів, адміністрації, представника ІРЦ та батьків учнів, які вчаться в інклюзивних класах. Проговорили про зміни щодо організації інклюзивного навчання в 2022 році. Готуємося по-новому вчити діток з особливими потребами відповідно до нових рівнів надання підтримки.

Чортків колядує 2022

Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича взяла участь у загальноміському челенджі коляди, присвяченому 500 років Чорткову. ВІДЕО

З днем снігу!

Сьогодні у нашому класі святкували Міжнародний день снігу. Хочу подякувати студентові Чортківського гуманітарно- педагогічного фахового коледжу ім. О. Барвінського Ярослав Кораль за чудовий виховний захід для моїх першокласників.

Коляда челендж

18 січня колектив Чортківської гімназії взяв участь у міському заході #кодядачелендж. Дякуємо економічному університету, що завітали, щиро заколядували і завіншували. Колектив гімназії у свою чергу прийняли естафету і передали різдвяну зірку центр надання культурних послуг. Було весело, радісно і гучно разом із колядою. Христос рождається! Славімо Його! ВІДЕО ВІДЕО 2 ВІДЕО 3 ВІДЕО 4 ВІДЕО [...]

З добрим початком!

У січні 2022 року в Тернополі розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. 15 січня 2022 року команда учнів ЗЗСО Чортківської МТГ взяла участь у ІІІ етапі олімпіади з географії. Вітаємо з перемогою Михайлюк Катерину, ученицю 8 – Б класу Чортківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 7, Сокальського Богдана, учня 9 [...]

Сімейна атмосфера в Божому місці

У переддень Богоявлення учні та батьки 4-в класу спільно духовним наставником гімназії отцем Andriy Lemchuk здійснили паломництво до найбільшого відпустового місця в Україні Марійський духовний центр “Зарваниця”. Де мали змогу помолитися біля чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої , стати учасниками спільної Божественної Літургії, пройти та помолитися на стаціях Хресної дороги, відвідати Новий Єрусалим. Завдяки отцю [...]