Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Січень, 2022

Виховна робота

Пам’ять про подію, яка відбулась 1918 року на станції Крути, потрібно берегти, плекати у серцях молодого покоління і не дати забути. Бо це наша історія. Учні 2-А та 6-Б гімназійних класів спільно з класними керівниками Іванків А.Л. та Файницькою Т.О. обговорили жертовність молодих патріотів під час години класного керівника.

Молодці!

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учениці 4(8)-Б класу Ковалів Христині, диплом ІІІ ступеня, Білоус Юлії, учениці 7 (11) класу, диплом ІІІ ступеня та їх вчителю Петровській Світлані Петрівні, а також Логушу Миколі, учню 5(9)-А класу, диплом ІІІ ступеня та його вчителю Кушнір Юлії Юріївні за чудові результати в обласній олімпіаді з історії. Молодці! Так тримати! [...]

Пам’яті Героїв Крут …

Дякуємо учням 4-А класу та класному керівникові Баб’як Г.В. ВІДЕО

Знай наших!

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учениці 7(11) класу Барановській Аделі, диплом І ступеня та вчителю Мельничук Наталі Петрівні, учениці 6(10)-Б класу Гуменюк Аліні, диплом І ступеня та вчителю Ковалів Тетяні Іванівні, учениці 5 (9)-А класу Фаїзовій Анастасії, диплом ІІ ступеня та вчителям Герасимов Христині Володимирівні, Паньків Світлані Василівні за високі результати в обласній олімпіаді з [...]

Боже, Україну збережи!

В середу, 26 січня, учні та вчителі гімназії долучилися до Всесвітньої акції – молитви за мир в Україні. Молилися особисто, а також впродовж онлайн уроків, провели дистанційно виховні години. Молитва – це найсильніша зброя.

Вітаємо!

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учениці 5(9)-А класу Качур Надії та вчителю Кушнір Юлії Юріївні, Білоус Юлії, учениці 7(11) класу та вчителю Петровській Світлана Петрівні за здобуті результати в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства – дипломи ІІІ та ІІ ступенів відповідно. Молодці! Так тримати!

Вітаємо!

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учениці 4(8)-Б класу Ковалів Христині та вчителю Оголь Галині Ярославівні, Байдужій Анастасії, учениці 7(11) класу та вчителю Лихо Ірині Йосипівні за здобуті результати в обласній олімпіаді – дипломи ІІІ ступенів з української мови та літератури. Молодці! Так тримати!

І знову перемога

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учениці 3(7)-Б гімназійного класу Канюк Тетяні та вчителю математики Дригуш Ярославі Володимирівні за високий результат – диплом І ступеня в обласній олімпіаді. Щиро дякуємо батькам за виховання такої молодчинки. Пишаємося Вами. Вперед і вгору, Таня!

Щиро вітаємо!

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учням 5(9)-А класу Логушу Миколі, 6(10)-А класу Дуднику Віталію та їх вчителю хімії Рибак Оксані Мар’янівні за здобуті високі результати в обласній олімпіаді. Велике спасибі батькам за виховання таких талановитих учнів. Молодці! Так тримати! Вперед і вгору!

День Соборності

21 січня, учителькою історії та класним керівником Кушнір Ю.Ю. спільно з учнями 3-Б гімназійного класу було проведено зустріч-тренінг “Соборність у наших серцях”. Будуймо Україну сьогодні, щоб завтра не шкодувати про згаяний час!