Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів за Червень, 2022

Наближаємо перемогу разом

Випускники гімназії 2022 року разом із класним керівником Рибачок Світланою Миколаївною та директором Великоборець Наталією Ігорівною передали обереги нашим Захисникам, які власноруч виготовити із вчителем трудового навчання Горячою Наталією Василівною. А також передали свої щирі побажання і подяки через міського голову Чортківської ОТГ Шматька Володимира Петровича, який відправився в Лисичанськ до наших побратимів. “Бережіть себе [...]

Підсумок обласного етапу Всеукраїнської національно-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”)

До нагородження представлені: Коваль С.В., вчитель предмету “Захист України”, керівник гуртка національно-патріотичного виховання “Сокіл”(“Джура”). Гриндула Т.І., заступник директора з вих.роботи, виховних гуртка “Сокіл”(“Джура”) Ройові команд “Юні Соколи” та “Джура”. Адміністрація гімназії висловлює вдячність учасникам команд і бажає здобути перемогу на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Свято вдалося

24 червня відбулося свято для дев’ятикласників. На святі були присутні батьки, вчителі та рідні. Щиро подякувавши гімназії за дев’ять років навчання, батькам за виховання, а однокласникам за дружбу, свято вдалося на славу. Усі присутні з великим задоволенням дивилися на шкільний вальс та чудові виступи гімназистів, які вразили своєю творчістю, артистизмом та унікальністю. Спасибі усім за [...]

Готуємо укриття до нового навчального року

24 червня до гімназії завітала комісія щодо перевірки укриттів до нового навчального року. Комісія перевірила три укриття у спортивному залі, в головному корпусі та в корпусі початкових класів. Всі три укриття майже готові. Потрібно зробити деякі господарські поправки. Отож, машину піску вже завезли і мішки вже придбали. Вперед до праці і перемоги. Наближаємо перемогу разом!

Нові друзі

В такий нелегкий сьогодні час, в час, коли Україну підтримує цілий світ, учнів гімназії теж захотіли підтримати американські студенти з Бостона. Софія, якій 16 років та пані Елізабет зорганізували онлайн зустрічі разом із випускником гімназії 2003 року Мироном Кравчуком і запросили учнів гімназії до співпраці. Вже відбулися дві онлайн зустрічі і учні чудово знайшли спільну [...]

Готуємося до нового навчального року

Все буде Україна. Наближаємо перемогу разом!

Аналіз роботи

27 травня відбулася педагогічна рада “Організація та результативність навчального процесу у 2021-2022″. Проговорили як підвищити показники якості успішності у гімназії.

День захисту дітей

Учні гімназії взяли активну участь у дуже цікавому квесті на самокатах. Можливість позмагатись спільно з командою та впевнено мандрувати від локації до локації принесла дітям багато позитивних емоцій. Літо розпочали правильно!

Не лінуйся! Рухайся!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей учні гімназії взяли активну участь у спортивних естафетах на міському стадіоні. Спасибі вчителям та учням за участь і перемоги.