До уваги всіх!

До уваги учнів та батьків Чортківської гімназіі імені Маркіяна Шашкевича.  До п’ятниці 23 лютого включно оголошується продовження карантину у зв’язку з високим рівнем захворювання на ГРВІ та інфекційні хвороби у місті Чорткові. Адміністрація гімназії просить батьків провести профілактичні заходи з дітьми вдома. Не дозволяйте дітям знаходитись у багатолюдних місцях. Бережіть здоров’я наших дітей! Навчання розпочнеться в понеділок, 26 лютого.

Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича оголошує набір учнів у перший початковий клас 2018-2019 н.р. за науково-педагогічним проектом “Інтелект України” з 1 лютого 2018 року. Заяви від батьків приймаються щоденно з 8.00 до 16 години, крім суботи та неділі, впродовж місяця.

Детальніше про науково-педагогічний проект “Інтелект України” на сайті https://www.intellect-ukraine.org