Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


В рамках місячника правових знань

Учні Чортківської гімназії взяли участь в правовому брейн-рингу.

02 березня 2018 року в Чортківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся правовий «Брейн-ринг з учнями 8 класу Чортківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича на тему «Я маю право! ». Захід провели директор місцевого центру Марія Гамбаль та начальник відділу правопросвітництва Олена Овсинська, за участю представників Чортківської міської бібліотеки для дорослих.
Метою заходу є ефективна реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», сприяння розвитку правової культури учнівської молоді, ознайомлення з правами у межах національного законодавства та Конвенції ООН «Про права дитини», виховання правової культури, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.
З вітальним словом до школярів звернулася директор місцевого центру Марія Гамбаль, яка ознайомила юних правознавців із роботою місцевого центру та наголосила, що знання свої прав потрібно не лише для того, щоб вміти їх захищати, але й поважати права інших. Адже поряд з правом є обов’язок дотримуватися законів держави.
Олена Овсинська об’єднала дітей у групи для командної роботи та провела бліц-опитування для визначення рівня правової освіченості школярів.
Діти переглянули підготовлену презентацію прав дитини від народження до повноліття, які визначенні Конвенцією ООН «Про права дитини», а також відеоролики з відомих мультфільмів та фільмів із сюжетами, де зображено порушення прав дитини. Команди покроково аналізували, які права дітей порушено та як потрібно діяти, щоб запобігти небезпечним явищам поведінки в школі та на вулиці.
Також гімназисти на швидкість відповідали на запитання ведучих, розглядали запропоновані завдання-ситуації та шукали їх вирішення у правовому полі, під час чого продемонстрували високий рівень правової обізнаності відповідно до свого віку та активну громадську позицію.
Одним із етапів гри було тестування «Моя майбутня професія- юрист», яке дало змогу визначити наявність здібностей та нахилів школярів у виборі професії правозахисника.
Нагадуємо, що за безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Чортків, вул. С. Бандери, 20; тел.: (03552) 2-09-50′.

Написати коментар

Current ye@r *