Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Оригінальне вітання з днем весни

День за днем, навколо розквітає весна. Цей настрій надихає, налаштовує на творчість, спонукає робити маленькі дива і приємні сюрпризи.

Усі ці бажання так вдало зібрала разом класовод 4-А класу Чортківська гімназія імені Маркіяна ШашкевичаСвітлана Лавриновська. Разом зі своїми учнями, юними джентльменами, Світлана Йосипівна влаштувала справжнє кулінарне свято.
Маленькі, але завзяті кухарі напередодні свята Весни вирішили зробити своїм однокласницям приємний сюрприз – почастувати дівчаток смакотою, створеною власними руками. Так-так, у 4-А вдався справжній «Мастер-шеф»!

Хлопці з усією серйозністю взялися до справи. З допомогою і під керівництвом класовода і матусь, хлопці місили тісто, надавали форми майбутньому печиву, фантазували, що вийде, цілком поглинені кулінарним процесом. Об’єднані спільною роботою, діти чудово провели час, даруючи одне одному позитивні емоції. Година творення і такої кулінарної арт-терапії створила всім учасникам і спостерігачам живий весняний настрій.

Так у хлопців вдалися і зірочки, й сердечка, а ще – рибки, стрілочки та інші смачні фігурки. Задоволені результатом, хлопці почастували однокласниць, яким кортіло дізнатися, що ж сюрприз їм приготували. Далі всі разом весело провели час, даруючи одне одному багато гарних емоцій, вітаючи дівчат, мамусь і вчительок з весняним святом.

Учні 4-А класу понесли додому на вихідний день порцію свіженьких кулінарних вмінь і чудового весняного настрою.
За всю цю атмосферу креативності і спільного дозвілля, за небайдужість і увагу до наших діток ми, батьки учнів 4-А, дякуємо Світлані Йосипівні, і з нагоди весняного свята бажаємо нашій улюбленій вчительці міцного здоров’я, натхнення і щастя – в родині і на улюбленій роботі, яка дарує стільки тепла нашим дітям.

Написати коментар

Current ye@r *