Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Місяць Кобзаря

Щороку місяць березень у пам’яті кожного українця постає як місяць Кобзаря, Великого сина України – Тараса Григоровича Шевченка.
У рамках тижня української мови та літератури, з нагоди відзначення 204-річчя з дня народження Тараса Шевченка у Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича відбувся ряд заходів.
Відкритий урок старшокласників для учнів перших гімназійних класів. Під керівництвом класного керівника Харюк Г.І. учні 5-Б гімназійного класу відкривали Ш

евченка для молодших гімназистів через його вірші, які покладені на музику, через театралізовані постановки, через відеосюжети та читання поетичних і прозових творів.
Конкурс відеороликів між гімназійними класами.
Конкурс читців творів Тараса Шевченка, який реалізовувався у трьох номінаціях: “Проза”, “Поезія” та “Драматургія”. Відрадно є те, що кожен, хто приймав участь, настільки душевно і тонко намагався передати настрій і основну думку поезії, що членам журі інколи важко було визначити переможця. Але найкращі все-таки були, а саме: серед учнів початкової школи – Чашурін АрсенУсі мали можливість торкнутись бездонної криниці творчості Генія України Т.Шевченка.
Виставка літератури та, уже звична для гімназії, організована фотозона стали невід’ємною частиною тематичного тижня.

Написати коментар

Current ye@r *