Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Фінішували XXII Спортивні ігри школярів м. Чорткова.

Останнім етапом даних змагань був фізкультурно-оздоровчий, національно-патріотичний фестиваль школярів України – “Козацький гарт 2018″. Дані змагання проводяться щорічно. Учасниками є учні 5-10 класів, команда складається з 12 чоловік (хлопчик і дівчинка) від кожного класу.
В ході змагань учні демонструють свої навички та вміння, фізичні якості, а також інтелектуально закріплюють знання з історії козацтва та Олімпійського спорту за часів незалежної України. Програма змагань складається із таких видів випробовувань: вікторина; естафета (10 етапів, де задіяні всі учасники команди); навчальні нормативи – “човниковий” біг 4х9 м і стрибок в довжину з місця, крім цього дівчата вправляються у стрибках через скакалку за 30 с., а юнаки у перетягуванні канату. Позмагавшись у кожній з дисциплін підсумкова таблиця результатів виглядає так:
І місце – гімназія ім. М. Шашкевича, яка щорічно є лідером даних змагань (10 очок). Саме гімназисти і будуть представляти наше місто на обласному етапі 16 травня.
ІІ місце з незначним відривом (12 очок) посіли вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. #7 і бронзовими призерами стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. #5 (18 очок).
Команди нагороджені грамотами та кубками управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради.

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учням та вчителям фізичного виховання за чудову перемогу. Молодці! Бажаємо успішного виступу на обласному рівні!

Написати коментар

Current ye@r *