Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Активна молодь – активна у всьому

Володимир Шматько: «В умовах зростання планетарного дефіциту всіх видів ресурсів і, передусім, енергоресурсів, запровадження режиму енергоефективності шляхом переходу на відновлювальні джерела енергії є необхідною передумовою економічної стабільності кожного міста, зокрема, і держави в цілому. Саме тому Чортків підтримує важливу міжнародну акцію «Дій за клімат» («Rise for Climate»)».

У рамках цієї міжнародної акції у Чорткові відбувся загальноміський велоквест та велофлешмоб для школярів «Велосипедом на пошуки чистої енергії».

У виховному заході на тему відновлювальних джерел енергії взяли участь 30 учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти міста. Велоквест проходив у парку культури та відпочинку ім. І. Франка.

Розпочався захід з вітальних промов команд, кожна з яких презентували свою назву і гасло.
Учасників розподілили на шість команд, які отримали маршрутні листи з локаціями велоквесту. На кожній локації агентами заходу проводились опитування команд на обізнаність щодо відновлювальних джерел енергії. За кожну правильну відповідь у маршрутний лист команди виставлялись бали, якщо ж відповідь не правильна – команда отримувала додаткове коло наприкінці велоквесту.

Завершився велоквест підбиттям підсумків та підрахунком отриманих балів. Переможні місця розподілились наступним чином:
І місце – команда ЗОШ № 2,
ІІ місце – команда ЗОШ № 3 ім. Р. Ільяшенка,
ІІІ місце – команда гімназії ім. М. Шашкевича.

Усі учасники заходу отримали сувенірні подарунки від міської ради.

На центральній площі Героїв Євромайдану велосипедисти провели флешмоб, під гаслом: «Заряджайся енергією сонця та вітру!». Учасники сформували колону у формі кола, що символізувала сонце. До участі у велофлешмобі долучились також працівники міської ради та активні жителі міста.

Спеціалістами відділу муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності, які організували цей захід також проводилась інформаційна компанія з жителями міста щодо правил поводження з небезпечним сміттям.
Працівники поінформували перехожих про те, що задля збереження навколишнього середовища, цьогоріч міською радою закуплено і встановлено два контейнери для збору використаних ламп та батарейок. Саме туди необхідно викидати ці небезпечні відходи.

Написати коментар

Current ye@r *