Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Ми – майбутні олімпійці!

У п’ятницю, 4 травня 2012 року, у місті Тернополі відбувся фінальний етап спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». У змаганнях брало участь 6 команд з різних районних центрів Тернопільщини: Борщівського, Чортківського, Зборівського, Шумського , Тернопільського та Тернопільська ЗОШ № 3. Команда Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича, учні 1-2-х гімназійних класів, мала честь представляти наш край. Учасники показали високу майстерність та творчість у презентаціях, гострий розум у вікторині на олімпійську тематику та спортивний дух у естафетах. На високому рівні вони продемонстрували свою силу, вміння і зайняли почесне ІІ місце у цих змаганнях. Нашим юним олімпійцям бракнуло всього 2 очки до перемоги, нагородою якої була омріяна поїздка в «Артек».

Велику та клопітку роботу у підготовці дітей провели вчитель фізкультури гімназії Плекан Іван Деонізійович, заступник директора Великоборець Наталія Ігорівна та педагог-організатор Довжик Наталія Йосипівна.

Усі учасники були нагороджені медалями і цінними спортивними подарунками. Однак мрію про поїздку в «Артек» довелося відкласти до наступного року.

Так тримати, наші юні олімпійці!

 

 

Коментарі

Коментар від Саша
Час: 07.05.2012 о 18:19

Це правда що нам не хватило 2 очки ,але я радий що ми прославили прославляєм і будем прославляти нашу “Рідну школу” .І я вір`ю ми покажем всім іншим дітям майстер-клас

Коментар від назар
Час: 18.05.2012 о 21:17

Ми найкращі !

Написати коментар

Current ye@r *