Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Осінні канікули проводимо з користю!

“Розумні” енергоефективні лавки, індустріальний парк та Богдан Гаврилишин. Здавалося б, що може їх об’єднувати? Це місто Чортків на Тернопільщині, куди сьогодні завітала делегація Представництва ЄС з цілою низкою яскравих інформаційних заходів.

На брейн-ринзі для молоді ми перевірили чи знають місцеві школярі, яка країна ЄС є найбільшим у світі експортером тюльпанів. А між тим дізналися, що у Чортківській гімназії ім. Маркіяна Шашкевича, де ми провели гру, свого часу навчався Богдан Гаврилишин, відомий громадський діяч та економіст.
На презентаціях же для містян представляли програми_від_ЄС. Зокрема й такі, завдяки яким місцевий підприємець може, наприклад, поїхати на бізнес-стажування до Нідерландів, щоб подивитися як там вирощують ці квіти, перейняти досвід і зробити свій бізнес в Україні.
Але не тільки. Такі ідеї як відкриття індустріального парку та ЦНАПу, адаптованого для людей з обмеженими можливостями, над якими активно працює Чортків, а також багато інших ініціатив містян, так само можуть знайти серед представлених проектів можливості для себе.

 

Написати коментар

Current ye@r *