Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


WELCOME BACK, KATERYNA HIL

 

З року в рік школярі Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича беруть участь в українсько-американській програмі обміну майбутніх лідерів “FLEX”, яка здійснюється за підтримки Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США. Дана програма розрахована на школярів 8-10 класів.  Програма “FLEX” проводиться на відкритій конкурсній основі та є безкоштовною для учасників.

Починаючи з 1994 року,  гімназисти беруть активну участь і стають переможцями даної програми. У 2011/2012 навчальному році Катерина Гіль, учениця 7-Б класу, стала 25 переможцем цього проекту. Вона мала чудову можливість проживати і навчатися в американській сім’ї майже рік. Проживання в приймаючій сім’ї на правах її члена, а не гостя, є тим унікальним засобом, за допомогою якого гімназисти вивчають нову країну, її культуру, звичаї і традиції, пізнають особливості менталітету, намагаючись перейняти їх кращі надбання та досягнення.  Катерина Гіль   мала чудовий  шанс  побувати у штатах Колорадо, Флориді та на Гаваях разом з названими батьками. У свою чергу, Катя відмінно закінчила американську школу і з гордістю представила її учням культуру своєї рідної країни.

Повернувшись додому, Катя намагалася передати ті незабутні і чудові враження, поділитися величезним  досвідом, які отримала під час перебування у США. Цікава презентація минулого тижня, неймовірна кількість фотографій привернули увагу майже усіх учнів та вчителів гімназії.

Адміністрація гімназії вітає Катерину Гіль, учасницю  Міжнародної програми навчання майбутніх лідерів,  і бажає їй успішно здати тести із ЗНО.

 

Написати коментар

Current ye@r *