Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


У сквері Надії та скорботи у Чорткові тепер цвістимуть троянди

На початку 2018-2019 навчального року у Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича згуртувались учні 7-10 класів та зареєструвались як команда на геймифікованій платформі “Відкривай Україну”, капітаном команди обрали десятикласницю Христину Дмитрук (Христина Дмитрук). Менторський супровід команди впродовж усього навчального року здійснює заступник директора з виховної роботи Гриндула Т.І. (Тетяна Гриндула)
Першим етапом реалізації даного проекту – зробити спільні кроки до поліпшення освітнього середовища у навчальному закладі. Обговоривши різні пропозиції учасники команди вирішили оновити шкільні сходи, створивши таким чином “інформаційні сходи” у гімназії. Після оголошення шкіл-переможниць першого етапу команда “Імпульс” Чортківської гімназії отримала “зелене світло” для реалізації другого (міського) етапу.
На спільній раді учасники спільно з ментором Гриндулою Т.І. (Тетяна Гриндула) та директором гімназії Великоборець Н.І. (Наталія Великоборець) прийняли рішення оновити квітник у сквері Надії та скорботи. Адже саме неподалік знаходиться гімназія, а учні, учителі, батьки та, зрештою, містяни щодня проходять через цей сквер.
Ідею гімназистів підтримала міська рада, зокрема Чортківський міський голова Шматько В.П. (Volodymyr Shmatko) І коли було затверджено проект реконструкції, розпочалась підготовка до його реалізації. Однією з умов для реалізації проекту “Відкривай Україну” є використання коштів, які змогли “заробити” самі учасники проекту.
Учасники команди “Імпульс” організували та провели у гімназії впродовж року два ярмарки (РІздвяний та Великодній). Саме завдяки активним учням та батькам, які приєднались до загальногімназійних ярмарків, команді вдалось зібрати немалу суму (7000 та 9450 грн.). Частину коштів витратили для реалізації першого етапу, а частина – для другого. Для квітника у сквері Надії та скорботи було закуплено кущі різних троянд (120 шт.), які будуть квітнути від початку червня аж до пізньої осені, а також фарби та будівельні матеріали для реконструкції каркасу квітника. Спільними зусиллями учні Чортківської гімназії змогли не лише поставити перед собою завдання, але й успішно його реалізувати! Наступний етап – регіональний. Ми віримо, що команда “Імпульс” Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича отримає перемогу серед навчальних закладів Тернопільщини, які беруть участь у проекті, і 5-7 червня представлятиме місто Чортків у місті Лева – Львові!

Написати коментар

Current ye@r *