Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


От і завершився черговий навчальний рік

Червона доріжка, дефіле випускників, “кричалка” від лідера випускників, драйвовий флешмоб та інші сюрпризи, які створили цей день. Особливий день для учителів, учнів та батьків.

Урочистості з нагоди закінчення 2018-2019 навчального року! (ВІДЕО)

От і завершився черговий навчальний рік. Цього дня чекали усі: учні, учителі, батьки, а найбільше – випускники.
Хочу висловити щиру вдячність усім тим, хто допомагав зробити це свято: Наталія Чертова - хореографу, яка впродовж трьох місяців навчала одинадцятикласників вправно танцювати вальс, Maria Bilyk Chornii - педагогу-організатору, яка за короткий термін вивчила з шестикласниками гімназистами та четвертокласниками драйвовий флешмоб, Юлія Кушнір - класному керівнику 7-го гімназійного класу, випускникам, які покреативували на славу і презентували ноу-хау – “кричалку” від випускників (респект Роману Колодрубському) та усім-усім, хто зробив ЦЕЙ ДЕНЬ!

Флешмоб (ВІДЕО)

Після урочистостей з нагоди закінчення 2018-2019 н.р. уся гімназійна родина вирушила на подячний молебень до церкви Пресвятої Покрови. Осибливістю сьогоднішнього свята була драйвова “кричалка”, яку придумали випускники і вигукували під удари по барабану.

Учні, вчителі та батьки гімназії відвідали Божествену літургію у церкві святої Покрови після свята Останнього дзвоника. Розпочали традиційно молитвою за мир біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні, подякували Богу за успішний навчальний рік і попросили благословення за добру здачу ЗНО для наших випускників! З Богом!

Написати коментар

Current ye@r *