Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Про вибір майбутньої професії

Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні!

Вибір професії — це “перший крок” до побудови самостійного успішного життя. Загальновідомо, що праця є джерелом існування людини. Від цього залежатиме можливість реалізації власних інтересів, перспективи особистісного зростання та добробут сім’ї.
5 лютого 2020 року фахівці з профорієнтації Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували проведення профорієнтаційних уроків на тему “Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні!” для учнів 9-х класів Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича.
Під час уроку хлопці та дівчата обговорили, що ж таке професія та алгоритм її вибору, дізнались про попит на ринку праці Чортківщини та вимоги до сучасних працівників. При обговорені особистісних інтересів дійшли висновку, що психологічні процеси також відіграють важливу роль у досягненні поставленої мети.
Допомогою у визначенні з майбутньою професією є сучасна профконсультаційна мережа «Моя професія», з якою учні були ознайомлені та зареєстровані з метою подальшого проходження тестування.

Написати коментар

Current ye@r *