Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


І знову в сотні!

Днями авторитетне видання Фокус, знаковим для якого є різного роду спецпроекти і рейтинги, оприлюднило рейтинг кращих шкіл України за результатами ЗНО-2019. Відрадно, що у переліку цих шкіл на 61 рядку рейтингу з середнім балом 172,25 значиться Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича.

Як і в попередні роки, вихідними даними для розрахунку рейтингу стали результати ЗНО-2019 Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), зазначає інтернет-ресурс focus.ua. При розрахунку враховувалися дані тільки тих учнів, які відзначені в даних УЦОЯО як випускники загальноосвітніх навчальних закладів, а також отримали оцінки, рівні 0 або від 100 до 200 балів, як це передбачено правилами підрахунку балів ЗНО. Фокус враховував отримані бали з усіх предметів, які здавали випускники.
Рейтинг дорівнює середньому арифметичному всіх балів, отриманих за ЗНО учнями конкретної школи. У розрахунках Фокуса враховані дані по 125 651 учневі і 3248 навчальних закладах.

Слід зазначити, що у ТОП-100 кращих шкіл України за результатами ЗНО-2019 ввійшла Чортківська гімназія імені Маркіяна й за версією освітнього порталу Освіта.ua.

Написати коментар

Current ye@r *