Шановні батьки!
Повідомляю, що весь педагогічний колектив гімназії ретельно готується до впровадження дистанційного навчання з 15 вересня в разі продовження впровадження КМУ “червоної зони” у Чорткові.

Ваше завдання проконтролювати чи вміє ваша дитина підключитися до додатків ZOOM, Google Meet. Якщо хтось не вміє чи не знає, вчитель інформатики Озімчук Олександр Сергійович щоденно працює в школі і з радістю допоможе кожному, кому потрібна допомога. Прошу ще раз запитати у дитини, чи вона знає як встановити ці додатки і чи вміє ними користуватися. Це дуже важливо.

Розклад дистанційного навчання вже є на сайті гімназії в розділі “Дистанційне навчання”. Прошу собі завантажити і проговорити з дитиною, чи готова вона до дистанційного навчання, чи у неї є всі підручники, бо вони мають бути.

Друге, чи пробували ваші діти брати участь в онлайн конференціях, які проходять в ці дні? Якщо ще не пробували, тоді перевірте вайбер групи, де їх запрошували, а діти проігнорували. Якщо таких зустрічей не було, прошу мені про це повідомляти.

Третє, якщо у вас до цих пір немає інтернету або гаджета, зробіть все можливе, щоб інтернет підключити. В кого не має фінансової можливості, повідомте, будь ласка. Поставтеся серйозно до створення умов для дистанційного навчання. Бо у вівторок, якщо ми надалі в червоній зоні, на повну силу розпочинається навчання відповідно до розкладу, який є на сайті.

Про всі проблеми, прошу повідомляти класного керівника і мене. Дякую за розуміння!

Директор гімназії Великоборець Наталія Ігорівна.