Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Оновлення харчоблоку

Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича отримає нове обладнання для харчоблоку

Не дивлячись на відсутність дітей, які завершували навчальний рік дистанційно, в школах міста вирує життя. Вже невдовзі Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича отримає нове сучасне обладнання для харчоблоку. Адже харчування дітей – це один з головних факторів збереження та зміцнення їх здоров’я.

На початку року управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради підготувало пропозиції до управління освіти та науки Тернопільська обласна державна адміністрація щодо співфінансування на придбання сучасного обладнання для харчоблоку Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича. Пропозицію було погоджено, і вчора під час засідання позачергової сесії депутати підтримали рішення про виділення на ці цілі 93 тисяч гривень (30% від вартості). Більшу частину – 217 тисяч – профінансують із державного бюджету.

Отже, незабаром для школи буде придбано сучасне обладнання, що дозволить покращити санітарно-гігієнічний стан харчоблоку. Зокрема на кухні з’явиться електрична сковорода, м’ясорубка, промислова електрична плита, мийка з сталі, холодильник, стелаж для сушки посуди, слайсер, піч та морозильна камера.

 Спасибі управлінню освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради за турботу і підтримку.

Написати коментар

Current ye@r *