Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Спорт понад усе

Спортзал у Чортківській гімназії ім. Маркіяна Шашкевича капітально відремонтують

Капітального ремонту спортивний зал Чортківської гімназії не знав вже давно. Тож не дивно, що зовнішній вигляд та технічний стан приміщення не зовсім задовільний.

Завдяки державній субвенції на соціально економічний-розвиток та сприянню народного депутата Слуга народу – Гевко Володимир – Округ 167довгоочікуваний ремонт став можливий. Загальна кошторисна вартість всіх робіт разом із обладнанням – 910 тис. грн.

Загалом, в ході ремонту планують повністю замінити старе спортивне покриття на спеціалізоване поліуретанове, яке відповідатиме встановленим стандартам. Окрім цього у спортивному залі з’являться:

✅ два нові баскетбольні щити;
✅ два амортизуючі кільця;
✅ шість гімнастичних лавок;
✅ волейбольна сітка з антенами;
✅ два тенісних столи;
✅ шість шведських стінок;
✅ три навіси для упору для преса.

До слова, на капітальний ремонт спортивного залу претендували Чортківські ЗОШ №5, №7 та гімназія ім. М. Шашкевича, але відібрали останню.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи сердечно вдячні народному депутату України Володимиру Гевко та Чортківській міській раді за турботу і підтримку. Спортивні досягнення гімназистів будуть ще кращими в оновленому спортивному залі. Нагадаємо, учні гімназії – двічі призери Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя”, команда юнаків з баскетболу грає у вищій лізі, а спортивні досягнення на рівні міста Чорткова завжди на висоті.

 

Написати коментар

Current ye@r *