Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


День українського козацтва

Де проводять дозвілля найактивніші, найвеселіші, найсміливіші дітки? Звичайно ж, в рідній гімназії. До Дня захисника України, Дня українського козацтва та світлого свята Покрови Пресвятої Богородиці, продовжуючи славні і шляхетні традиції нашого народу, у наших третьокласників відбулося спортивно-розважальне свято “Ми тепер не малюки, ми вже справжні козаки!”
Неймовірні емоції, гарний настрій, приємна атмосфера, смачний майстер-клас приготування кулішу (для справжніх козачок), естафети, розваги,квести чекали учасників свята.
Щира подяка за співпрацю вчителю фізичної культури Смаглію Віктору Августиновичу!
Козацький дух, силу, спритність, кмітливість, мужність та витривалість перевіряли на собі козаки нашого класу, беручи участь в естафетах та конкурсах козацького спрямування.
Свято вдалося на славу! Діти отримали масу задоволення та багато позитивних емоцій. Наші хлопці показали, що вони – гідні нащадки козацького роду, справжні козаки! Нехай цей місток доброти, дружби і любові між дітьми ніколи не переривається!
Навчайтеся бути здоровими! І навчайте цього інших людей, що оточують вас. Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, усім допомагає і рідний край оберігає!

ВІДЕО

Написати коментар

Current ye@r *