Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Подяка народним депутатам

Завершився Тиждень подяки у неділю, 29 листопада, подякою народним депутатам України Володимиру Гевко та Євгенії Кравчук за величезну допомогу в капітальному ремонті спортивної зали Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича, який розпочався ще влітку. Загальна вартість всіх робіт разом із обладнанням становить 887 тисяч гривень. Кошти вдалось залучити завдяки плідній співпраці народного депутата України Гевка Володимира та міського голови Чортківської ОТГ Шматька Володимира з державної субвенції на соціально-економічний розвиток.
Лише за кілька місяців спортзал гімназії направду змінився до непізнаваності. Адже у ході ремонту повністю замінили стару дерев’яну підлогу на спеціалізоване поліуретанове покриття, аналогів якому в Тернопільській області поки що майже немає. Також встановили чотири нові баскетбольні щити із амортизуючими кільцями, гімнастичні лавки, волейбольну сітку, два тенісних столи, шведські стінки та тренажери для пресу.
В ході сьогоднішньої зустрічі проговорили плани розвитку гімназії на наступні три роки. Дирекція школи висловлює щиру подяку за допомогу і підтримку Євгенії Кравчук, випускниці гімназії та народному депутату України Гевку Володимиру.

Написати коментар

Current ye@r *