Літературний карнавал

29 грудня учні 1 (5) гімназійних класів відвідали літературний карнавал. Мікс танців, пісень, ігор та найрізноманітніших літературних персонажів підготувала для учнів заступник директора з виховної роботи Гриндула Т. І. Це був не просто карнавал, а перевтілення кожного (і учасників, і організаторів) в образи літературних героїв: Снігова королева (Гриндула Т.І.), Шехирезада (Буковська О.І.), Червона Шапка (Винничин Т.В.), Мері Поппінс (Грабовецька М.М.), мама Хлопчика-зірки (Горяча Н.В.).

Завдання, які виконували діти, були цікавими. Це й “Вокальний батл”, “Танці-шманці”, “Загадки від таємної гості” (класної мами), “Літературні перегони”, “Снігова вежа” (командна гра), “Майстерня казкового модельєра”.
Надіємось, що усі діти з позитивним настроєм завершили навчання у І семестрі і весело відсвяткують Новий рік та Різдво Христове!

Танець “Choсоlate” (ВІДЕО)

Гра “Снігова вежа” (ВІДЕО)