Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Ми – лауреати

5 січня в Тернопольській обласній адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий заклад загальної середньої освіти – 2020».
В обласному етапі конкурсу взяли участь 10 закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та 28 закладів загальної середньої освіти І-ІІІ й ІІ-ІІІ ступенів. Навчальні заклади оцінювали за такими критеріями: функціонування і дієвість вебсайту закладу, організація освітнього простору, ефективність використання педагогічного потенціалу, забезпечення розвитку матеріально-технічної та навчально-методичної бази відповідно до вимог концепції Нової української школи та співпраця з громадськими інституціями, волонтерські ініціативи тощо.
Нагадаємо, конкурс «Кращий заклад загальної середньої освіти 2020» розпочався 12 листопада та тривав до 28 грудня. Він відбувався у два етапи. Спершу найкращий навчальний заклад обрали на рівні районів, ОТГ, а під час другого етапу журі визначило остаточних переможців.
Чортківська гімназія стала лауреатом конкурсу у номінації “Гордість та надія краю”. В подарунок отримали принтер. Крім того, отримали сертифікат на отримання профспілкової виплати у розмірі тисячі гривень від Людмили Мокей. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку педагогічному, учнівському, батьківському колективам та начальнику управління освіти Чортківської ОТГ Поліщук Людмилі Миколаївні за підтримку і допомогу. Вперед і вгору. Веселих свят!

Написати коментар

Current ye@r *