Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Подих Карпат

Протягом 15-17 червня гімназійна родина, у складі цьогорічних випускників, батьків та вчительського колективу, підкорювала чарівний світ українських Карпат.

Вже з першого дня подорож видалася цікавою та корисною водночас. Адже, поселившись у селі Микуличин, ми отримали чудову нагоду насолоджуватись гірським повітрям і проводити час разом. Незважаючи на те, що футбольний запал п’ятниці (матч України на Євро 2012) швидко вичерпав себе, нам вдалося підняти настрій смачною вечерею. Наступний день поїздки був особливим для кожного. Підкорення найвищої вершини України стало символічним завершенням непростого навчального року та виснажливого періоду здачі екзаменів і ЗНО. Більше того, підйом на Говерлу втілив нестримне бажання кожного самореалізуватися та випробувати не лише свої фізичні, а й внутрішні сили. Саме ця подія навчила нас прагнути й добиватися, завжди залишаючись наполегливими і витривалими особистостями. Туристична неділя розпочалася веселою поїздкою до водоспаду Гук. Це водне диво Карпат наповнило нас безмежною енергією та бадьорістю. З величезним задоволенням ми продовжували черпати силу й наснагу з мальовничих краєвидів Буковелю. Саме підйом на канатній дорозі максимально наблизив нас до неперевершеної краси українських гір.

Гімназійна подорож черговий раз підтвердила взаємозв’язок учнів, батьків, вчителів не лише під час навчального року і подарувала кожному з нас невичерпну віру у власні сили, прагнення і усвідомлення можливості чогось досягнути, наповнивши наші серця незабутніми спогадами.

Лілія Слободян,випускниця 2012р.

Галина Михайляк, класний керівник.

 

Написати коментар

Current ye@r *