Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Свято Першого дзвоника у гімназії

1 вересня о 9.30 ранку Чортківська гімназія відзначила свято Першого дзвоника з морем квітів, щасливих усмішок, теплих напутніх побажань і навіть сліз на очах зворушених батьків. Після літніх канікул двері у світ знань відчинили 436 учнів і 57 вчителів. За парти сіли 49 першачків і 35 гімназистів 1-го класу. Наймолодші школярі з подарунками і квітами приймали привітання та побажання на майбутнє від старшокласників і вчителів. Коли ж пролунав перший дзвоник, малюки та учні гімназії дружно попрямували до своїх класів.

Привітати зі святом маленьких українців прийшов і Олег Ваврик, кандидат у народні депутати України. Привітання – це добре, а от подарунки – ще краще. Гімназія отримала проектор та мультимедійну дошку.

Вже стало доброю традицією розпочинати новий навчальний рік з Божого благословення. Після свята Першого дзвоника учні разом з вчителями та батьками пішли до собору Петра і Павла, де з Божим словом отець Андрій благословив учнівський та педагогічний колективи на успішний 2012-2013 навчальний рік.

Написати коментар

Current ye@r *