Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вчимося бути волонтерами

Впродовж 10 – 15 вересня, у гімназії ім.М.Шашкевича проходив тиждень “Go Green”. На початку тижня у стінах школи були проведені навчальні лекції з учнями сьомих та восьмих класів за темами: забруднення повітря, глобальне потепління, забруднення води, переробка та компост.

Протягом цілого тижня усі учні мали змогу долучитися до обговорення, залишаючи свої пропозиції, щодо вирішення проблем навколишнього середовища на величезному плакаті, який простягався вздовж стіни першого поверху.

Проведені лекції містили надзвичайно багато корисної та цікавої інформації. Учні мали змогу вступати у дебати та дискутувати на різні теми, пов’язані із забрудненням навколишнього середовища. Лекції, проведені у гімназії ім. М. Шашкевича, відрізнялися величезною кількістю ігор та розваг, пов’язаних із тімбілдінгом, мисленням, висловленням своїх позиції та думок.

Проведені уроки містили багато відеоматеріалів, постерів та статистичної інформації, що допомагало учням краще зрозуміти проблеми навколишнього середовища.

14 вересня, у рамках тижня навколишнього середовища, на подвір’ї школи проводився показ фільму для всіх бажаючих. Перед тим як проглянути фільм, усі учні мали можливість взяти участь у різноманітних іграх та розвагах, пов’язаних із тімбілдінгом, спілкуванням з іншими та роботі у групах.

На кінець тижня учні гімназії, а також усі небайдужі люди, взяли участь у прибиранні місцевого парку. Після проведення цієї акції, значна частина парку стала набагато чистішою.

В організації тижня навколишнього середовища потрібно насамперед відзначити роботу волонтера корпусу миру Elyse Galegher, котра допомогла згуртувати усіх бажаючих прийняти участь у проекті. До складу команди також увійшли студенти Чортківського педагогічного училища ім. О. Барвінського: Гукалюк Христина та Боднарчук Ольга , учениця п’ятого гімназійного класу Хлібович Ярина. Ініціаторами проекту стали учні сьомого гімназійного класу: Дзиндра Інна та Гульчак Назар.

Проект став можливим після перемоги ініціаторів проекту у боротьбі за Ґрант від Всеукраїнського англійського табору «Cactus`12».

 

Коментарі

Коментар від Алена
Час: 08.01.2013 о 03:51

Блог gymnasium1911.te.ua С Рождеством !!:-)
Merry Christmas and a Happy New Year!

Написати коментар

Current ye@r *