З класом на Говерлу!

Впрдовж 14-16 вересня шкільна родина, у складі 4-7 гімназійних класів та вчительського колективу подорожували привабливими краєвидами Карпат.

Розпочалася поїздка з відвідування славної Коломиї та монастиря святого пророка Іллі. Будівля зачарувала кожного туриста гімназії. Вже першого дня милувалися красою водопаду Гук. Подорож видалася цікавою та захоплюючою. Наша група поселились у селі Микуличин, де насолоджувалися гірським повітрям і оточуючими горами. Наступний день поїздки був особливим для кожного – ми підкорили найвищу точку України! Підйом на Говерлу був нелегким, проте це була можливість випробувати не тільки фізичні, а й внутрішні сили, здружитися ще більше. Третього дня наш маршрут проходив у мальовничому Яремче. Там ми мали змогу бачити чудові краєвиди, бурхливу річку Прут, водопад Пробій. Легендами гірського краю ділився з нами наш екскурсовод Василь Миколайович. Із величезним задоволенням побували в Івано-Франківську, який вразив нас красою історичної частини міста.

Подорож подарувала кожному з нас невичерпну віру у власні сили, прагнення і усвідомлення можливості чогось досягнути, наповнивши наші серця незабутніми, щасливими спогадами. Від усіх учнів, які взяли участь у мандрівці, висловлюю велику подяку вчителям та адміністрації гімназії, які подарували нам прекрасні хвилини відпочинку.

Софія Калиній, голова учнівського самоврядування