Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вчительські мандри

Щоб добре навчати – треба якісно відпочивати. Саме тому група учителів Чортківської гімназії здійснила поїздку пізнавального характеру в м. Івано-Франківськ.
Коли у подорож вирушає команда однодумців, яка працює як злагоджений механізм, то можна не сумніватися:подорож буде цікавою, насиченою і точно пройде у мажорній тональності. Головною метою була виставка “Справжній Шевченко”, що проходить у Музеї мистецтв Прикарпаття. Тут презентовано оригінали художніх творів Тараса Шевченка і, без сумніву,не може залишити поза увагою жоден свідомий українець. Сповнені вражень і задоволень від побаченого пройшлися по старій частині міста так званій “Стометрівці”, подалися до оглядового майданчика, що на ратуші,прогулялися затишними вуличками та скверами міста, отримали радість від спільно проведеного часу та від краси і затишу довколишнього.
Безмежно вдячні нашій чудовій Галині Григорівній Михайляк за організацію та допомогу у плануванні екскурсії. Попри те, що Галина Григорівна вже декілька років є вчителем у Івано-Франківську, вона залишається нашою, улюбленою і дорогою- частиною Чортківської гімназії.

Написати коментар

Current ye@r *