Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вітаймо наших нових друзів з Піліци (Польща)

З 25 по 28 жовтня до Чортківської гімназії завітала група польських дітей з Піліци на чолі з директором школи Лешеком Соботою. Учні та вчителі з обох держав брали активну участь у спільних заняттях, де пізнавалася географія, історія, культура наших країн. Наступним уроком був майстер-клас з виготовлення журавлика миру. Також були організовані лекції народознавства, на яких демонструвалися традиційні костюми нашого краю, а на завершення відбулася екскурсія до музею “Куферок”. Учні гімназії з великою радістю провели екскурсію по рідному місту Чорткову для польських друзів. День закінчився веселою дискотекою та солодким столом у рідній школі. Наступного дня українські і польські діти відвідали Кам”янець-Подільський та Хотин.

Українсько-польська співпраця пройшла у щирій, дружній, затишній атмосфері, де діти, вчителі, батьки дізналися багато нового та цікавого про наші сусідні держави.

Користуючись нагодою, адміністрація Чортківської гімназії щиро дякує усім батькам та учням за теплий прийом польських дітей в українських родинах.

Написати коментар

Current ye@r *