Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шашкевича горде ім’я

З 6 по 9 листопада у гімназії традиційно пройшов тиждень Шашкевичіани. Інформативно-просвітницька година на тему “Шашкевича горде ім’я” відбулася за участю учнів 4-го гімнаійного класу, які підготували цікаві реферати про життєвий і творчий шлях Маркіяна Шашкевича. Крім того, упродовж тижня проходили години класного керівника на тему: “Тобі, Маркіяне вклонюся”. Учні підготували презентацію Шашкевичевої “Читанки” та Шашкевичівські читання. Виховні заходи відбулися цікаво, а запрошена гостя, сестра Марія, мудро і вдало підсумавала важливість громадсько-культурної діяльністі о. Маркіяна Шашкевича.

Молодші гімназисти відвідали кімнату- музей отця Маркіяна Шашкевича, уважно слухали розповіді про нього, його поезію. Екскурсію проводила Горяча Н. В., яка в той же день запропонувала учням 1(5) – х гімназійнх класів стати екскурсоводами музею.

Впродовж тижня була організована виставка літератури, присвячена М. Шашкевичу. Слід відзначити, що в цей урочистий день 201 річниці пам’яті Маркіяна Шашкевича учнівський та вчительський колективи були одягнені у вишиванки.

 

 

Написати коментар

Current ye@r *