Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Гімназійний благодійний ярмарок

27 листопада у Чортківській гімназії відбувся благодійний ярмарок. Виручені кошти стануть першим внеском на добру справу – реставрації могили директора гімназії в роки війни, професора математики, сотника січових стрільців ТЕОДОРА ПОЛІХИ.

Приємно зазначити, що мало хто із гімназистів були байдужими у проведені доброї справи. Учні разом із батьками пропонували вироби та випічку, приготовлені своїми руками. З усмішками радості і щастя збирали діти копійки, які потім переростали у сотні гривень. Найактивнішими класами були учні з 1-Б (класний керівник Кушнір Ю.Ю.), 3-А  (класний керівник Великоборець Н.І.), 2-А  (класний керівник Файницька Т.О.).

Адміністрація гімназії та голова учнівського самоврядування Калиній Софія висловлюють щиру подяку усім активним учасникам благодійного ярмарку. Заходи такого спрямування мають на меті виховання в учнів чистих помислів, милосердя та турботу про ближнього.

Коментарі

Коментар від Сергій
Час: 19.10.2013 о 05:25

Правильніше не сотника січових стрільців ТЕОДОРА ПОЛІХИ, а сотника Галицької армії (Т.Поліха був командантом 5-ої батерії 1-го гарматного полку 1-ої Бригади УСС Галицької армії)

Написати коментар

Current ye@r *