Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вечір пам’яті жертв голодомору

1932 – 1933-ті роки… Найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю народу,  найродючішої і найблагодатнішої землі. Ми не маємо права забувати про ті далекі і страшні часи.

В понеділок, 26 листопада,  в Чортківській гімназії ім. Маркіяна Шашкевича відбувся вечір пам’яті жертв голодомору на тему: «Розіп’ята душа на хресті всевишньої печалі». Виховну годину проводила педагог-організатор гімназії Бишовець Н.Й., а учні старших класів брали активну участь у заході.

Учні третіх гімназійних класів розпочали виступ, запаливши свічки. Виховна година була насичена різними драматичними уривками, віршів, спогадів очевидців. Всі учасники виступу були одягнуті у вишиванки з чорними стрічками на шиї – ознакою жалоби.

На завершення був продемонстрований фільм режисера Сергія Буковського «Живі». Учні,  затамувавши подих, дивилися стрічку про реальні події 1932 – 33 років, які відбувалися на території нашого краю. Слід відзначити, що лінійним продюсером та членом сценарної групи фільму є наша колишня випускниця Євгенія Кравчук (Худзик), а перекладачем з іноземної мови – випускник гімназії Мирон Кравчук.

Цей вечір пам’яті надовго залишить слід у серцях учнів гімназії, які зі сльозами на очах переживали страшні події того часу, змальовані  у кінофільмі.

Написати коментар

Current ye@r *