Знаємо і реалізовуємо свої права та обов’язки

Саме таку годину класного керівника провела Рибачок Світлана Миколаївна з учнями 4-Б класу. Запрошені гості з міської бібліотеки і юстиції провели обговорення за круглим столом. У цікавій формі учні зачитували свої права, а також декламували до них вдало підібрані вірші. Бібліотекар, Марія Петрівна, провела вікторину, під час якої учні один перед одним давали впевнені відповіді.

А в рамках тижня правознавства,  у середу, 5 грудня, до гмназії були запрошені представники правоохоронних органів: Рибачок Ігор Михайлович, Слободян Ігор Михайлович та дільничий інспектор. Бесіда проходила з учнями 4-6 гімназійних класів. Запрошені гості пояснили учням, яку відповідальність несуть вони та їх батьки щодо вживання алкоголю, тютюнових виробів та наркотиків. А представники з громадської організації “Нове життя” продемонстрували короткометражні фільми, розповіли, які наслідки мають шкідливі звички. Наприкінці зустрічі було проведено анонімне  анкетування.